Drugie życie poroża

Zrzuty czyli wszystko co w lesie leży

Moderatorzy: Cyzio, szydlos

Re: Drugie życie poroża

Postprzez RiderDH » 26 stycznia 2014, 16:07

Jak ktoś mi przywiezie to zabarwie :)

Tego byczka robilem dla dewizowca :)
przed
Obrazek

po :)
Obrazek
RiderDH
 
Posty: 32
Dołączył(a): 3 stycznia 2014, 14:49
Lokalizacja: Kotlarnia woj.Opolskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez RiderDH » 26 stycznia 2014, 16:07

Obrazek
RiderDH
 
Posty: 32
Dołączył(a): 3 stycznia 2014, 14:49
Lokalizacja: Kotlarnia woj.Opolskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez Hunter11 » 26 stycznia 2014, 16:19

RiderDH ,No,,No, masz zdolności tylko pozazdrościć Gratulacje.
Avatar użytkownika
Hunter11
 
Posty: 168
Dołączył(a): 5 stycznia 2014, 17:49
Lokalizacja: Żywiec

Re: Drugie życie poroża

Postprzez czarli » 26 stycznia 2014, 17:36

nadmanganian potasu

Obrazek

róża

Obrazek
czarli
 
Posty: 47
Dołączył(a): 8 stycznia 2014, 14:03
Lokalizacja: Śląsk

Re: Drugie życie poroża

Postprzez jacek25 » 28 stycznia 2014, 02:31

koledzy używacie masy kostnej czy dokładacie z innych zrzutów a i barwicie naturalnymi sokami
Avatar użytkownika
jacek25
 
Posty: 132
Dołączył(a): 27 stycznia 2014, 21:37

Re: Drugie życie poroża

Postprzez majster77 » 8 lutego 2014, 21:23

Odnogi ucinam z innych połamanych tyk i wkrecam je na szpilki meblowe ,miejsca połączeń pokrywam szpachlą samochodową Uperlenie robie frezarką do grawerunku Na koniec bejca do drewna i olej do drewna żeby bejca nie puszczała barwnika
Avatar użytkownika
majster77
 
Posty: 495
Dołączył(a): 4 stycznia 2014, 18:39
Lokalizacja: ŁĘŻANY woj warmińsko-mazurskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez RYSIUL86 » 12 lutego 2014, 17:56

Zrzuty leżą w całym domu i cieszą oko moje i osób które mnie odwiedzają :lol: a zwłaszcz to drugie lubi się chwalić tym co mam :P
Avatar użytkownika
RYSIUL86
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 stycznia 2014, 21:30
Lokalizacja: MAZOWIECKIE

Re: Drugie życie poroża

Postprzez xxxMichałxxx » 16 lutego 2014, 20:44

Panowie,możecie zdradzić jakim specyfikiem traktujecie tyki bądź wieńce przy odnowianiu ich.Za odpowiedź z góry dziękuję.
Darz Bór
Avatar użytkownika
xxxMichałxxx
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 lutego 2013, 17:55
Lokalizacja: Śląskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez czarli » 18 lutego 2014, 16:30

xxxMichałxxx napisał(a):Panowie,możecie zdradzić jakim specyfikiem traktujecie tyki bądź wieńce przy odnowianiu ich.Za odpowiedź z góry dziękuję.
Darz Bór


nadmanganian potasu, kupisz w aptece takie małe saszetki. To jest taki proszek, trzeba rozpuścić na początek pół saszetki w wodzie i pędzelkiem malować. Nie przejmować się fioletowym kolorem, on zniknie w razie wysychania. Dzięki kilku warstwom można idendycznie dofarbować np. parostki zgodnie z oryginałem. Zaletą jest również to, że bardzo fajnie cieniuje się groty i perły, unika się jednakowego "nałożenia" po którym odrazu widać, że paroże jest malowane :wink:
czarli
 
Posty: 47
Dołączył(a): 8 stycznia 2014, 14:03
Lokalizacja: Śląsk

Re: Drugie życie poroża

Postprzez xxxMichałxxx » 18 lutego 2014, 17:24

Zoriętowałem się już wczoraj :D Ale dzięki za info .Tylko troszkę du... bo maznołem całą tykę :?
Avatar użytkownika
xxxMichałxxx
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 lutego 2013, 17:55
Lokalizacja: Śląskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez czarli » 18 lutego 2014, 19:54

xxxMichałxxx napisał(a):Zoriętowałem się już wczoraj :D Ale dzięki za info .Tylko troszkę du... bo maznołem całą tykę :?


to sprobuj przecierać mokrą szmatką same końce grotów, zanim na dobre nie wyschło
czarli
 
Posty: 47
Dołączył(a): 8 stycznia 2014, 14:03
Lokalizacja: Śląsk

Re: Drugie życie poroża

Postprzez damian04 » 24 lutego 2014, 16:32

czarli napisał(a):
xxxMichałxxx napisał(a):Panowie,możecie zdradzić jakim specyfikiem traktujecie tyki bądź wieńce przy odnowianiu ich.Za odpowiedź z góry dziękuję.
Darz Bór


nadmanganian potasu, kupisz w aptece takie małe saszetki. To jest taki proszek, trzeba rozpuścić na początek pół saszetki w wodzie i pędzelkiem malować. Nie przejmować się fioletowym kolorem, on zniknie w razie wysychania. Dzięki kilku warstwom można idendycznie dofarbować np. parostki zgodnie z oryginałem. Zaletą jest również to, że bardzo fajnie cieniuje się groty i perły, unika się jednakowego "nałożenia" po którym odrazu widać, że paroże jest malowane :wink:


Witam wszystkich
Czarli nie wiesz czy te saszetki można bez problemu nabyć w każdej aptece ? Czy trzeba mieć receptę ? A i w jakiej cenie można kupić te saszetki ?
damian04
 
Posty: 94
Dołączył(a): 22 lutego 2014, 14:28
Lokalizacja: Lasy Janowskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez damian04 » 24 lutego 2014, 16:41

Czarli mógłbyś zobaczyć ten link http://www.aptekainternetowa.co/index.p ... su-5g.html i zobaczyć czy to te saszetki ? A czy jedna saszetka starczy na zabarwienie jednego zrzuta?
Czekam na odpowiedź :D
damian04
 
Posty: 94
Dołączył(a): 22 lutego 2014, 14:28
Lokalizacja: Lasy Janowskie

Re: Drugie życie poroża

Postprzez czarli » 24 lutego 2014, 21:29

damian04 napisał(a):Czarli mógłbyś zobaczyć ten link http://www.aptekainternetowa.co/index.p ... su-5g.html i zobaczyć czy to te saszetki ? A czy jedna saszetka starczy na zabarwienie jednego zrzuta?
Czekam na odpowiedź :D


Miałem identyczne :) bez problemu kupisz w aptece bez żadnej recepty. Jedna saszetka może nie starczyć, lepiej mieć dwie
czarli
 
Posty: 47
Dołączył(a): 8 stycznia 2014, 14:03
Lokalizacja: Śląsk

Re: Drugie życie poroża

Postprzez damian04 » 25 lutego 2014, 16:07

czarli napisał(a):
damian04 napisał(a):Czarli mógłbyś zobaczyć ten link http://www.aptekainternetowa.co/index.p ... su-5g.html i zobaczyć czy to te saszetki ? A czy jedna saszetka starczy na zabarwienie jednego zrzuta?
Czekam na odpowiedź :D


Miałem identyczne :) bez problemu kupisz w aptece bez żadnej recepty. Jedna saszetka może nie starczyć, lepiej mieć dwie


Czarli ile razy trzeba malować i w jakich odstepach czasu jednego zrzuta :?:
I w jakiej ilości wody trzeba rozpuścić jedną saszetkę ?
damian04
 
Posty: 94
Dołączył(a): 22 lutego 2014, 14:28
Lokalizacja: Lasy Janowskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zbieractwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 145 gości