Gdzie najlepiej szukać poroża jelenia?

Zrzuty czyli wszystko co w lesie leży

Moderatorzy: Cyzio, szydlos

Re: Gdzie najlepiej szukać poroża jelenia?

Postprzez Hunter11 » 9 marca 2015, 19:17

monikaaw. Jestem w szoku żeby ktoś tak dobrze był przygotowany do sezonu .PANOWIE CZAPKI Z GŁÓW :P
Avatar użytkownika
Hunter11
 
Posty: 168
Dołączył(a): 5 stycznia 2014, 17:49
Lokalizacja: Żywiec

Re: Gdzie najlepiej szukać poroża jelenia?

Postprzez Szelina » 9 marca 2015, 23:22

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie i niech wam las w zrzutach wynagrodzi :) Dalej będę śmigać w moim kompleksie leśnym dokładniej przyglądając się tropom, aż do skutku :)
Dzisiaj miałem zaszczyt spotkać już nasty raz klępę z dwoma mniejszymi na skraju młodnika i bliżej przyjrzeć im się z ambony przez lornetkę, którą zabieram ze sobą. Potężne zwierzaki ;)
Ps. czapki z głów :)
Avatar użytkownika
Szelina
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 marca 2015, 13:11
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Gdzie najlepiej szukać poroża jelenia?

Postprzez Dwudziestak » 10 marca 2015, 17:41

monikaaw szacuneczek :D 8)
Avatar użytkownika
Dwudziestak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 15 lutego 2014, 08:57
Lokalizacja: Małopolska

Re: Gdzie najlepiej szukać poroża jelenia?

Postprzez monikaaw » 22 czerwca 2015, 21:39

Powiem Wam Panowie, że gdybym sama nosiła czapki, poza kapeluszami i czasem zimowymi, zdjęłabym czapkę z szacunku i zazdrości... Części bycia myśliwym, leśniczym, części sprzętu dobrego, a jeszcze innym pewnie znacznie lepszej wiedzy ogólnej. Moja opiera się na bardzo starych książkach o zwierzynie i paru nowszych... No i doświadczenie. A tak wracając do tematu i raczej go kończąc... Mam nadzieję, że poszukiwania udane. :) Ja sama wybierając się z koleżanką i jej tatą mogę pochwalić się dwoma, niestety bez pary. Jedno stare (szóstak tylko) i jedno świeże, jak dobrze pamiętam-dwunastak. Oddane koleżance. W sumie obie, zajęte chwilowo cichą rozmową, gdy się zatrzymałyśmy, zauważyłyśmy jednocześnie świeżynkę... Powiem nawet, że pachniało jeszcze jeleniem :lol: A na starym nie zależy... Już całe obrośnięte.
Niestety w pobliżu pary nie było... Biedny jeleń, że taki ciężar po jednej stronie chciało mu się tachać! Już mógłby zrzucić... Nie miałabym mu za złe :D
I teraz zostaje czekać na kozły, małe, ale jakże głośne zwierzęta... Lato szybko minie i jesienią będziemy mogli zbierać ich atrybuty... :)
PS. Kapelusz z mej głowy i szacunek! :)
monikaaw
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 marca 2015, 18:19
Lokalizacja: Warmia

Re: Gdzie najlepiej szukać poroża jelenia?

Postprzez jersey1 » 9 lutego 2016, 11:26

Oprócz poletek z oziminą dość często obserwuje się zrzuty poroża na polach po uprawie kukurydzy, dlatego polecam je zlustrować także. Pozdrowienia z PP.
Avatar użytkownika
jersey1
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 lutego 2016, 08:14
Lokalizacja: koszalin

Poprzednia strona

Powrót do Zbieractwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości
cron