Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Zrzuty czyli wszystko co w lesie leży

Moderatorzy: Cyzio, szydlos

Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez szydlos » 5 stycznia 2015, 09:30

Aby nie mieszać w wątkach innymi tematami otwieram ten temat.
Olefas jak jesteś pewny że bedziesz nabywał wykrywkę , to zima jest najlepszym do tego okresem bo ceny sprzętu zawsze spadają nawet -25%.
Za czym bys chciał polatać?militarka czy drobnica kolorowa? bo to głowne kryteria do wyboru wykrywki :D
Rutus ma trudne sprzęty do obcykania ale jak ogarniesz temat to 100 krotnie Ci odpłaci.
Avatar użytkownika
szydlos
 
Posty: 440
Dołączył(a): 1 stycznia 2014, 19:58
Lokalizacja: Grajewo

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez piotr14 » 5 stycznia 2015, 11:37

Jaki wykrywacz byście polecili za ok.350 zł?
piotr14
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 stycznia 2014, 11:24
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 12:37

szydlos napisał(a):Aby nie mieszać w wątkach innymi tematami otwieram ten temat.
Olefas jak jesteś pewny że bedziesz nabywał wykrywkę , to zima jest najlepszym do tego okresem bo ceny sprzętu zawsze spadają nawet -25%.
Za czym bys chciał polatać?militarka czy drobnica kolorowa? bo to głowne kryteria do wyboru wykrywki :D
Rutus ma trudne sprzęty do obcykania ale jak ogarniesz temat to 100 krotnie Ci odpłaci.

Tylko kolorek. Monetki i inne swiecidełka :-) A to że ceny spadaja to fakt... Ale nie wiem jak bym mogł pogodzić eksploracje ze zrzutami w marcu i kwietniu :-) Dlatego nie kupuje do wiosny ;-) Najwyżej przepłace pare groszy 8)
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 12:48

piotr14 napisał(a):Jaki wykrywacz byście polecili za ok.350 zł?

Piotr. Za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego niż używany garrett ace150. Przynajmniej ja tak uważam :-) Czasami już za 350zl mozna wyrwać :-)
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez piotr14 » 5 stycznia 2015, 13:02

Garret ace 150 kosztuje ok.450-500 zł
A co powiecie o MCE-969?
piotr14
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 stycznia 2014, 11:24
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez szydlos » 5 stycznia 2015, 14:46

piotr14 napisał(a):Garret ace 150 kosztuje ok.450-500 zł
A co powiecie o MCE-969?


Kolego jeśli naprawdę chcesz coś szukać a nie tylko chodzić po polu to nawet nie myśl o chińczykach typu który podałeś i innych.Najtańszy sprzęt który sie do czegoś nadaje to tak jak wyżej napisano Ace 150 lub rozbudowany o kilka funkcji Ace 250.Ace 150 można już dorwać za 300-350zł ,oczywiście uzywany ale te sprzety są nie do zajechania.Najlepiej poszukac na forach ,od osób które przeskakują na wykrywacze z wyzszej półki.

Olefas jeśli kolorek i widzi Ci sie stajnia Rutusa to dorzuć troszkę więcej i bierz tylko Optimę najlepiej z DD29. I zobaczysz jakie czary potrafi taki zestawik :)
Avatar użytkownika
szydlos
 
Posty: 440
Dołączył(a): 1 stycznia 2014, 19:58
Lokalizacja: Grajewo

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 16:41

Szydlos ma racje. Chińska zabawką zrazisz się tylko do wykrywaczy i hobby. :-) Sam kopałem z polskim wojskowym wykrywaczem. Raz walczyłem 3 godziny w wyschnietym stawie i wykopałem wielki arkusz zardzewiałej blachy :lol: Myslałem że to jakaś skrzynia :-)

Co do optimy to wiem że to już wyższa półka . Ale i droższa półka :-D Ze wszystkim jest tak samo. Np z kupnem auta. A dozbieram tysiaka i bedzie lepsze... Można tak bez konca dokładać i ciagle bedzie troche za mało :-)
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez szydlos » 5 stycznia 2015, 16:49

Optima pracuje na wyższej częstotliwosci co jest bardzo istotne przy drobnicy, można trafic juz fajna sztuke za 1,5k.Jak byś sie jednak uparł na proxime to tylko wersja 5.0

TU masz super okazję 2 sondy i cena do negocjacji.

http://olx.pl/oferta/wykrywacz-metali-r ... 0d3cbbd1bb
Avatar użytkownika
szydlos
 
Posty: 440
Dołączył(a): 1 stycznia 2014, 19:58
Lokalizacja: Grajewo

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 17:07

Jeszcze nie wiem na co się zdecyduje. :-) Też czesto przegladam ogłoszenia... Wszystko zależy wiadomo od kasiory ;-) Najpierw myslałem o ace 250 potem już się napaliłem na coś troche lepszego. Zobaczymy moze i rozbije skarbone i bedzie optima na wiosne :-D Tak czy inaczej piszczała bedzie :-)
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez RYSIUL86 » 5 stycznia 2015, 19:30

Naprawdę cena wykrywaczy spadła i to dużo garret250 ACE kosztuje tylko 869zł a wcześniej kosztował 1250zł :!: :!:
Avatar użytkownika
RYSIUL86
 
Posty: 55
Dołączył(a): 25 stycznia 2014, 21:30
Lokalizacja: MAZOWIECKIE

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 20:45

Rysiu86 chyba pomyliłeś z garrett euro ace 250 :-)
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez majster77 » 5 stycznia 2015, 20:59

To EURO jest ważne Na rynku jest troche sprzętów z usa które w naszej glebie głupieją
A w temacie wykopków..... U mnie tak jak pisałem sam złom :) Po lasach zalegają jeszcze tony wszelkiej maści pocisków Policja jak mnie widzi w lesie to tylko słysze KUR.. ZNOWU TY..... Nudzisz sie? :) Strasznie chłopaki nie lubią warować przy takich znaleziskach po 5-6 godzin w oczekiwaniu na saperów :mrgreen:
Avatar użytkownika
majster77
 
Posty: 495
Dołączył(a): 4 stycznia 2014, 18:39
Lokalizacja: ŁĘŻANY woj warmińsko-mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 21:11

Kiedyś moj kumpel po ulewie na drodze do jeziora znalazł mine :-D Ulewa wymyła zwirową droge i odsłoniła niespodzianke. Zgłosił na policje to chłopaki prawie dwie doby koczowali w oczekiwaniu na saperów :lol: Tego dziadostwa to wszedzie pełno. Najlepsze sa duże łuski mosieżne od działa czy innego dziadostwa. Jedna taka waży 1.10kg :lol: Dobry zarobek jest na nich :D
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez traperczłopa » 5 stycznia 2015, 21:28

Mój kuzyn wykopał ostatnio koparką 6 sztuk takich łusek były do pasa prawie a jedna była cała i zasypał ją z powrotem .
Avatar użytkownika
traperczłopa
 
Posty: 727
Dołączył(a): 16 lutego 2014, 11:33
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Kącik detektorzysty-Nasze inne pasje :)

Postprzez Ofelas » 5 stycznia 2015, 21:39

Ja Kiedyś z ojcem przy szopie pod okapem szukałem robali na ryby i wykopaliśmy jakiś pocisk :-) Strach nawet przy szopie mocniej szpadel wbić :lol:
Ofelas
 
Posty: 539
Dołączył(a): 2 marca 2014, 19:29
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Następna strona

Powrót do Zbieractwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości