Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Zrzuty czyli wszystko co w lesie leży

Moderatorzy: Cyzio, szydlos

Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez Byku789 » 7 lutego 2016, 14:00

Witam! Jestem "świerzakiem" jeśli chodzi o szukanie poroży. Dotychczas udało mi się znaleźć tylko poroża koziołków saren, a nigdy jeszcze nie znalazłem tych jelenich :cry: . Mieszkam w Lubawie, w zasadzie jest to miasteczko, które otaczają niewielkie lasy. Mamy swój Borek, ale o występowaniu jeleni w tym lesie jeszcze nie słyszałem. Około 7 km od Lubawy znajduje się rzeka Drwęca, która graniczy z dużym lasem o powierzchni 22 000 ha. Na stronie nadleśnictwa Iława przeczytałem że w tutejszym kompleksie leśnym znajduje się około 1000 sztuk jeleni szlachetnych. W środku lasu jest położona wieś Smolniki. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś był w tych okolicach na poszukiwaniach? W jakich miejscach szukać zrzutów? Czy od połowy lutego już się opłaca ich szukać?
Z góry dzięki za odpowiedzi :wink: .
Darz Bór.
Byku789
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lutego 2016, 13:40

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez jersey1 » 11 lutego 2016, 14:41

Szukaj za pierwsząa brzózką za warsztatem samochodowym, gdzie pies szczeka !
Avatar użytkownika
jersey1
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 lutego 2016, 08:14
Lokalizacja: koszalin

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez jersey1 » 11 lutego 2016, 14:46

Cyzio i Szydlos ! Zwijajcie interes. Ten portal jest pusty i mało kto się udziela i jak to w PL 2óch zalogowanych i 199 nasłuchujących, co w knieji piszczy. Sorki,ale zbyt poważny jestem, aby zostać jeleniem.... Narka i spadam....To jakby nie ma sensu! Ukłony z knieji Puszczy Piskiej !
Avatar użytkownika
jersey1
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 lutego 2016, 08:14
Lokalizacja: koszalin

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez szydlos » 13 lutego 2016, 08:48

Bo mało kolego widocznie wiesz :lol: już 2 sezon prawdziwyh zbieraczy nie ma na tym foru, pozdrawiam Cyzio zwijaj interes he
Avatar użytkownika
szydlos
 
Posty: 440
Dołączył(a): 1 stycznia 2014, 19:58
Lokalizacja: Grajewo

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez Cyzio » 13 lutego 2016, 13:23

Witam.
Moje zdanie w temacie ,,zbieraczy,, jest Ci znane.Nie ja tylko jeden z was ,,załatwił,, ten portal. Podobno zdrowo beknął.A Wasz nowy portal to jest lepszy??? Raczej nie :oops: Nie moje zabawki i cyrk.Każdy może sie wylogować jego wola.
Pozdrawiam.
ps. Znachodzisz coś?
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez szydlos » 13 lutego 2016, 21:00

Czy jest lepszy nie mi to oceniać :) jedynie pozytyw w tym ze nie scierają się zwolennicy myślistwa i zbieractwa jak bywało tu czasami.Ja osobiście miło wspominam wątek Zbieractwo jak i całe forum.
Avatar użytkownika
szydlos
 
Posty: 440
Dołączył(a): 1 stycznia 2014, 19:58
Lokalizacja: Grajewo

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez Cyzio » 13 lutego 2016, 23:01

Witam.
Jak onegdaj pisaliśmy ,,ścieraliśmy,, się była to dobra pisanina.czasami brak ,,ryjca,, i jego wpisów. No ale agresywne obrażliwe wpisy były kasowane.Taka rola niewdzięczna moderatora :mrgreen:
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Gdzie szukać zrzutów? Warmińsko- mazurskie.

Postprzez leszek » 14 lutego 2016, 08:10

Hej byku ja mieszkam koło Iławy to 20 km od Ciebie jak masz pytania to wal na PW
leszek
 
Posty: 405
Dołączył(a): 13 stycznia 2014, 16:32
Lokalizacja: warm-maz


Powrót do Zbieractwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości