Wiatrowka

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Wiatrowka

Postprzez pirat » 7 września 2004, 23:16

witam wszystkich i mam pytanie. Moj pies ma ok 1,5 cm rane na gornej czesci konczyny tylnej. ta rana to 1,5 cm kołko zaczerwienione i brak tam jest siersci czy to moze byc rana po wiatrówce?
pirat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 września 2004, 23:07

Postprzez RoadRunner » 8 września 2004, 07:13

Witam,

Co prawda może to być rana po wiatrówce ale raczej jest to mało prawdopodobne. Po pierwsze rana od wiatrówki byłaby raczej mniejsza, po drugie byłoby tam najprawdopodobniej skaleczenie a nie tylko brak sierści i zaczerwienienie. Moje psiaki czasami jak się gdzieś wpakują w jakieś chaberdzie i skaleczą (kilkakrotnie zdarzało się na udach) to włąśnie potem, kiedy rana się już zabliźni a zanim jeszcze sierść odrośnie mają takie właśnie ślady.

Jeżeli to jednak pojawiło się dość nagle a podejrzewasz kogoś że może Ci dręczyć zwierzaka to przy tym co opisałeś bardziej pasowałaby zapalniczka samochodowa niż wiatrówka.

Nie wiem czy Cię pocieszyłem ;((

Pozdroowka

RR

...beep-beep...
RoadRunner
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 sierpnia 2004, 11:13

Postprzez pirat » 8 września 2004, 09:35

dzieki za odpowiedz
pirat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 września 2004, 23:07

Postprzez pirat » 8 września 2004, 09:42

a no i odnosnie tej rany to ona pojawiłas sie nagle i własnie w takiej postaci tak jak nagle zauwazyłem ze sasiad ma wiatrówke stąd to pytanie bo nigdy wczesniej czegos takiego nie widziałem u mojego psiaka ale nie chce tez bezpodstawnie podejzewac nikogo.
pirat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 września 2004, 23:07


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości