Również o łamanym rosyjskim jednostrzale

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Również o łamanym rosyjskim jednostrzale

Postprzez Pablo » 1 października 2004, 15:57

Szanowi koledzy również jak poprzednik zastanawiam się nad rosyjskim IZH-18 MH o kalibrze 308 win. Nie mam jakichkolwiek praktycznych informacji o tej broni, poza ceną, która z uwagi na mój portfel jest atrakcyjna. Proszę o rady odnośnie ewentualnego zakupu.
Pablo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 października 2004, 13:05

Postprzez PiotrL » 1 października 2004, 21:46

To co pisałem poniżej dotyczy też .308 - miałem okazję strzelać z dwóch 222 i jednego .308.Zaskoczył mnie mały odrzut z .308 - fakt kaliber dla strzelca miły, a wkońcu goły Iż waży 3,2kg. Ja jednak ze względu na przeznaczenie kupię .222rem
PiotrL
 
Posty: 815
Dołączył(a): 27 kwietnia 2004, 21:42

Postprzez Piotr Kukier » 6 października 2004, 13:10

Witam!
Bron podobno dosc pozadna, chociaz niepozorna. Bardzo trwala, ale nalezy zwrocic uwage na dokladnosc wykonania. Jednak przy popularnosci tej broni (widzialem ostatnio w kazdym z 4 sklepow w jakich bylem) wybor odpowiedniego egzemplaza nie powinien byc trudny.
I jeszcz jedna ciekawostka: rozmawialem ze sprzedawca w lublinie, podobno jakis rusznikarz przerabia drewno i 18 wyglada jak lamane sztucery gorskie. Moim zdaniem ciekawa propozycja.

pozdrawiam

PS Moim zdaniem 308 to dobry wybor.
Piotr Kukier
 
Posty: 106
Dołączył(a): 28 czerwca 2004, 11:31
Lokalizacja: Lubartów/Kościerzyna


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości