RACZEJ TURYSTYKA

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

RACZEJ TURYSTYKA

Postprzez wsteczniak » 23 października 2004, 11:36

Wdzięczność moja będzie duża, jeżeli ktoś z Kolegów poda mi "namiary" na sklep z lunetami w LIBERCU w Czechach. Takie, abym tam mógł
dojechać. Zainteresowany jestem lunetą Meopta.
Pozdrawiam
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica

Postprzez wuju(HUNTER) » 25 października 2004, 22:04

Mozna zapytac Adama Malysza on tam czesto bywa!!! :D A powaznie nie mam pojecia sorkiPOZDRAWIAMdb
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

anegdotczyk

Postprzez wsteczniak » 26 października 2004, 00:31

[quote="wuju(HUNTER)"]Mozna zapytac Adama Malysza on tam czesto bywa!!! :D A powaznie nie mam pojecia sorkiPOZDRAWIAMdb[
Żarty - nie są dla mnie dziedziną nieznaną. Gdybś Kolego dodał, że spytać Małysza należy w czasie lotu na skoczni w Harrachovie - to rozumię. Zawsze z góry widać dalej a Liberec niedaleko. Po studencie , jednak, można się czegoś więcej spodziewać, niż to co zaprezentowałeś.
Siedzący obok mnie student, podpowiada, że chyba studiujesz na KUL-u. Musiałem go za to skarcić. W naiwności myślałem, że kiepscy żartownisie siedzą na onecie, ale uznaję, że w KNIEJI dowcip szybciej wyostrzysz, gdyż audytorium bardziej wymagające. Powodzenia, również pozdrawiam.
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica

Postprzez wuju(HUNTER) » 26 października 2004, 11:59

Kolego wteczniak troche wiecej luzu...ja juz siedze troche na tym forum i pare postow napisalem zaczynalem jak bylo 10 uzytkownikow a nie 140 i z wszystkimi bardzo dobrze sie rozumiemy a opieprzanie na tym forum to nie najlepsza droga komunikacji radek skiba tez dostal od ciebie bure mysle ze to nie jest miejsce na taka postawe jaka prezentujesz a co do twojego poczucia chumoru...to chyba jest dosc mierne-brak wyobrazni i dystansu.Tak ze mam nadzieje ze to bedzie ostatnia z twoich uwag,a jezeli chodzi o studentow KUL-u to nie uwazaj ich za podgatunek bo to troche niekulturalne mysle ze takie teksty to wlasnie na onecie beda dobrze odbierane!!!A dojechac do liberca mozna samochodem,pociagiem ,autobusem,bryczka,z Adamem z Wisly,samolotem do Pragi a potem furmanka....(sorki za uszczypliwosc)-temat uwazam za zakonczony wiecej nie zazartuje w twoim towazystwie i nie podejrzewalem ze cie to tak dotknie sorkipOZDROWIENIAdb
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

anegdotczyk

Postprzez wsteczniak » 26 października 2004, 17:04

Jak zaczniesz UWAŻNIE czytać teksty, samoistnie wykluczysz pisanie nie adekwatnych odpowiedzi. Jeszcze tylko logika w tym co Kolego
piszesz. Deklarując, że czegoś nie zrobisz - nie rób , parę linijek wcześniej. Inaczej jest to żenujące a nie śmieszne. Proponuję Ci, także, zwrócenie uwagi na, należny każdemu forumowiczowi, aspekt szacunku.
To wchodzi we - wspomniany przez Ciebie- zasób kultury. Osobistej kultury. Uproszczenia, niosące za sobą pomijanie PT nie poszły tak dalece, abyśmy nie okazali sobie chociażby starania utrzymania tej formy. Zechciej zwrócić uwagę, że jedna wielka literka w zaimku wskazującym inaczej sytuuje Twojego adwersarza. Pomyśl o tym.
Jeszcze jedno. Syzyf WIELE razy toczył te głazy, a efekt jego pracy był żaden.
p.s. Nasz przezacny kolega radek jest ambitnym forumowiczem i ani mu w głowie obraza. Wie, że jest w wieku w którym słuchanie rad jest
"przywilejem zawodowym". Taki ten świat już jest.
Na sorki miejsca brak, pozostają pozdrowienia
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica

Postprzez wuju(HUNTER) » 26 października 2004, 21:05

Widze ze bardzo powaznie podchodzisz do tematu!Tak ze z ubolewaniem stwierdze ze pozartowac z toba nie mozna a rozmowa stacza sie na nieprzyzwoicie filozoficzny poziom a na popis oratorski z twojej strony chyba jestem za mały!Ale jak sam twierdzisz wazne m to miec szacunek do siebie samych i tych z ktorymi obcujemy mysle ze tego szcunku nie okazales ja przynajmniej potrafie przeprosic a dla ciebie nawet sorki to za duzo nie traktuj wszystkich z gory bo najgorsze to nie miec za grosz samokrytyki!A radek napisal mi na privie ze chyba mnie nie lubisz tak jak i jego a mnie szczeze mowiac malo to obchodzi czy mnie lubisz czy nie bo nie jestem od lubienia!!!Mysle ze nasze drogi rozeszly sie juz na poczatku "znajomosci"nie twierdze ze nie z mojej winy ale chyba moj mierny humor trafil na jeszcze bardziej mierny grunt.A o obrazaniu sie nie ma mowy z mojej strony jest wszystko ok tylko kto ci na jakikolwiek post odpisze wiedzac ze musi liczyc sie z ewentualna cieta riposta gdy ktores ze slow bedzie zle odebrane-ja na pewno nie(ale chyba cie to nie martwi nmie tez tak ze )3maj sie POZDRAWIAM
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez wsteczniak » 26 października 2004, 23:11

Jeżeli nie będzie cechowała nas powaga, to forum zamienimy w sejmową mównicę. Ciągle mam nadzieję, że można jest utworzyć alternatywny azyl. Czy to i poprzednie jest filozofią ? Jeżeli jednak muszę pisć bardziej zrozumiale, to proszę; - jak Syzyf, przetoczyłeś jeszcze jeden kamyczek /post/ - żadnych wniosków co do uważnego czytania tekstu
- ani śladu pochylenia się nad uwagami gramatyki a o symptomach szacunku tylko "pogadałeś" - o ortografii, na tym poziomie, wstyd wspominać - logika nadal szwankuje - są , wreszcie, pewne zasady pisania do kogoś tekstów, niestety, dla Ciebie tylko są.
Apriori nie zakładam, że kogoś nie lubię. Na to musi sobie zasłużyć. Jak dotąd, Twoje zasługi są znikome abym zmieniał amwiwalentne odczucie, na negatywne. To tyle i tylko tyle, a ja nadal nie wiem gdzie w Libercu znajduje się sklep meopty. Furmanek ,jak radzisz, do miasta nie wpuszczają. Za Szwejka pewnie było tam inaczej. Ukłony
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Piotr Kukier » 26 października 2004, 23:45

Panowie!
Dajcie spokoj!!
Na naszym Forum jest ok 140 uzytkownikow, z czego tylko czesc aktywnych niestey, wiec po co jeszcze wprowadzac jakies podzialy? Inni czytajac wasze posty podswiadomie stana po jednej ze stron i powstanie sztuczny podzial na tych od wuja i tych od wsteczniaka!

Jesli idzie o szacuneczek to oczywiscie nalezy sie, ale siec rzadzi sie wlasnymi prawami (nasze Forum to nie listy urzedowe) i klutnia o duze czy male litery jest nie na miejscu! Ale kolega wsteczniak (a moze Wsteczniak :) ) chyba o tym wie.

Przejdzmy jednak do sedna: podobno po wejsci do unii zmienily sie stosunki cenowe Polska-Czechy i pewne artykuly sa teraz tam drozsze niz u nas. Nie wiem jak to wyglada z lunetami ale trzeba brac taka mozliwosc pod uwage.

pozdrawiam, DB!
Piotr Kukier
 
Posty: 106
Dołączył(a): 28 czerwca 2004, 11:31
Lokalizacja: Lubartów/Kościerzyna

Postprzez wuju(HUNTER) » 27 października 2004, 07:47

Piotr mam nadzieje ze ty tez nie podpadniesz moze lepiej bylo nie zabierac glosu :D !!!A ja jako mlodszy zachowujac sie odpowiedzialnie i rozsadnie zakoncze ta zalosna i nudna przepychanke slowna ktora przestala mnie bawic juz przy 3 poscie...i powroce do jakis ciekawszych rzeczy np.podszkolenia sie w logice,pisaniu,gramatyce i dopiero wtedy bede GODZIEN poczatowac z kolega-czego sobie i kniejowicza zycze!DB
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

witam

Postprzez radek skiba » 27 października 2004, 16:35

Temat uznae za zakończony :D (wsteczniak przepraszam za ortografy :oops: )
Avatar użytkownika
radek skiba
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 października 2004, 20:47
Lokalizacja: Pasieki


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości