włoska broń

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Postprzez lesnik14 » 11 sierpnia 2005, 12:28

Jak strzela- to dobra. :D
lesnik14
 
Posty: 270
Dołączył(a): 12 czerwca 2005, 18:10
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Postprzez Arcim » 12 sierpnia 2005, 19:33

Także ma m kniejówkę Bettinsoli + wymienne lufy, od jakichś 2,5 roku. Nie narzekam, broń celna i składna. Muszę jednak powiedzieć, że jednostki tej firmy, które oglądałem ostanio w sklepach wyglądają dużo delikatniej niż moja... Co do luzów nie do usunięcia, to jak zapewnial mój rusznikarz dużo łatwie je usunąć, niż w innych modelach broni, bowiem trzpienie na których na początku pojawia się luz bardzo łatwo się wymienia.

Pozdrawiam DB
Avatar użytkownika
Arcim
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 grudnia 2004, 22:26
Lokalizacja: Toruń

Postprzez lesnik14 » 12 sierpnia 2005, 20:45

Witam nowego kolege!! :D Darz Bór na dalszą myśliwską droge :wink:
lesnik14
 
Posty: 270
Dołączył(a): 12 czerwca 2005, 18:10
Lokalizacja: Bory Tucholskie

włoskie kniejówki

Postprzez Karol777 » 27 listopada 2005, 18:36

Czytam te Wasze opinie i zastanawiam się czy kupić włoską kniejówkę.Oglądałem Sabatti,która jest dość solidnie zrobiona a przy tym lekka.Układ luf jak przy CZ,ładny grawerunek,osada też niczego sobie.Nie strzelałem z niej więc nie wiem nic na ten temat.Miałem kiedyś ZH 308 ale po roku sprzedałem.Co prawda nie strzelała z dwóch luf na raz ale za to przez cały sezon trafiłem z niej tylko dwa razy.Okazało się,że fabrycznie nie była przestrzelana i biła 0,5m pod i jakieś0,3m w prawo.Kiedy już trzeba było przestawić szczerbinkę to zrobiła się tak nieskładna,że po prostu ją sprzedałem.Odnośnie lepszych marek to mój wójek ma Merkla,która kosztuje jakieś 12tys.zł i również strzela mu z dwóch luf-ale to jest właśnie skutek braku konserwacji środka przez kilka lat.Najpierw strzelała z dw.óch luf a póżniej się nawet nie zamykała-po czym rusznikarz stwierdził-brak smarowania!!!! :( Mam pytanie jakie z włoskich kniejówek są najsolidniejsze?Ponieważ sabatti są bardzo lekkie a np.bettinsoli o 0,5kg cięższe ale może za to solidniejsze?Czy może lepiej Fair :?: :?:
Karol777
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 października 2005, 18:37

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 369 gości
cron