Kaliber do strzelań precyzyjnych

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Postprzez Wilderer » 17 grudnia 2009, 11:53

Nieeeee, to niemozliwe!
Znalazł się wreszcie facet który cos przeczytał!!! I to nie byle co ale Rozporzadzenie Ministra! Mało tego ze przeczytał to jeszcze zapamiętał!
To jest niesamowite! Zapamietał punkt o energii minimalnej kwalifikujacej nabój do polowania na warchlaki!!!

R E W E L A C J A ! ! !

Moze jest szansa ze jak zadam jeszcze kilka idiotycznych pytań to którys z geniuszy zwróci uwage na to ze jest tam jeszcze punkt (trochę wyzej) który określa jakie to wymagania musi spełniać nabój by można było z niego polowac na wszystkie inne dziki.
czy nie ma tam zapisu o 2000J????
Nie?

Dlaczego zadaje idiotyczne pytania?
Pan Bock napisał wprost:

"Wszystko by grało .... gdyby nie przelatki i kaliber 223Rem"

- jak widać było zbyt prosto napisane i gniusze nie zrozumieli
Wilderer
 

Postprzez krynio » 16 stycznia 2010, 09:50

Wilderer napisał(a):Nieeeee, to niemozliwe!
Znalazł się wreszcie facet który cos przeczytał!!! I to nie byle co ale Rozporzadzenie Ministra! Mało tego ze przeczytał to jeszcze zapamiętał!
To jest niesamowite! Zapamietał punkt o energii minimalnej kwalifikujacej nabój do polowania na warchlaki!!!

R E W E L A C J A ! ! !

Moze jest szansa ze jak zadam jeszcze kilka idiotycznych pytań to którys z geniuszy zwróci uwage na to ze jest tam jeszcze punkt (trochę wyzej) który określa jakie to wymagania musi spełniać nabój by można było z niego polowac na wszystkie inne dziki.
czy nie ma tam zapisu o 2000J????
Nie?

Dlaczego zadaje idiotyczne pytania?
Pan Bock napisał wprost:

"Wszystko by grało .... gdyby nie przelatki i kaliber 223Rem"

- jak widać było zbyt prosto napisane i gniusze nie zrozumieli


szanowni koledzy nie przyznawajcie mu racji bo to dla niego pożywka, bezczelnie nabija się, "mało tego że przeczytał to jeszcze zapamieta" robi wała z kolegi który mu rację przyznał, dajcie mu spokój i jak to juz ktoś powiedział przyznaję mu tytuł "pyskacza internetowego", 50 % postów to udowadnianie jego racji a zero treściwej dyskusji
krynio
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 stycznia 2010, 11:27

Postprzez Wilderer » 16 stycznia 2010, 11:11

Kryniu.
Czy jest coś co mógłbym dla ciebie zrobić?
Rozczuliłeś mnie nielal do łez tym ze tak precyzyjnie potrafisz oktrślic ile moich postów jest na temat a ile nie :)
Jej , faceci na tym forum mówia że liczyć potrafią! Niesamowite:)

Co do treściwej dyskusji.
Juz chba bardziej traściwa byc nie moze skoro problem dotyczy strzelania dzików z 223Rem :) i tzw "Regulaminu polowań"
Jak mógłbym z was robic "wała"? Skromność mi na to nie pozwala!
Sami z siebie robicie "wała" wypisując takie bzdury. A podobno mysliwymi jesteście. I podobno egzaminy zdaliście. I na kursach byliście. I pewnie aktywnie polujecie. I w corocznych szkoleniach uczestniczycie :)
Wilderer
 

Postprzez krynio » 17 stycznia 2010, 16:10

Wilderer napisał(a):Kryniu.
Czy jest coś co mógłbym dla ciebie zrobić?
Rozczuliłeś mnie nielal do łez tym ze tak precyzyjnie potrafisz oktrślic ile moich postów jest na temat a ile nie :)
Jej , faceci na tym forum mówia że liczyć potrafią! Niesamowite:)

Co do treściwej dyskusji.
Juz chba bardziej traściwa byc nie moze skoro problem dotyczy strzelania dzików z 223Rem :) i tzw "Regulaminu polowań"
Jak mógłbym z was robic "wała"? Skromność mi na to nie pozwala!
Sami z siebie robicie "wała" wypisując takie bzdury. A podobno mysliwymi jesteście. I podobno egzaminy zdaliście. I na kursach byliście. I pewnie aktywnie polujecie. I w corocznych szkoleniach uczestniczycie :)



..heh..madrala..tylko nie becz....mowisz strzelanie precyzyjne..."nie ucz uszu myć jak ci brud widać pod paznokciami"..mądralujesz na temat ustawy a przeciez strzelanie precyzyjne nie zawsze idzie w parze z polowaniem, strzelasz na 200 m i luneta z pow 20-30X pytam po co? kaliber 223 a 6,5x55 to jak morze i ocean a energia u nich jest najwazniejsza, dużo gości strzela do tarczy i dlatego to zupełnie inna dziedzina, poczytaj trochę albo do szkoły wróć, jedz na zawody i zobaczysz jakie kalibry chodzą.....na pewno nie medalowe miejsca z 223.....na pewno jestes pyskaczem internetowym i budzi u mnie watpliwość trść twoich odpowiedzi bo tak konwersują małolaty aroganckie, juz nie pisz znam styl odpowiedzi, ja z toba zakończyłem tak jak inni w tym topicu, widzisz a jednak jesteś pyskaczem, pokory więcej ustawa nie zrobiła z ciebie mysliwego tylko madrale i nikt z toba nie chce gadac...heh...znalazł sie znawca ustaw..jeden paragraf przeczytał i się czepia:)))
krynio
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 stycznia 2010, 11:27

Postprzez szymon » 17 stycznia 2010, 18:44

krynio, a weź no ty sobie przeczytaj o czym tu była mowa zanim się do tego odniesiesz.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Postprzez Wilderer » 17 stycznia 2010, 18:47

I co z tego że on to sobie przeczyta, skoro pisanego nie rozumie :)
Wilderer
 

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości