auto - gaz 69

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

auto - gaz 69

Postprzez Piotr 30.06 » 21 grudnia 2009, 00:17

Witam

Noszę się z zamiarem zakupu gazika Gaz 69,

auto odpowiednie w teren, wytrzymałe a z wrzuconym silnikiem diesla z mercedesa 3,0 robi się oszczędne i mocne, na dobra sprawę wszędzie można wjechać, z jazdy w terenie frajda, paka ładowna,
gazik w umaszczeniu oryginalnym, żadne tam off roudowe style

czy ktoś użytkował taki sprzęt????

pozdrawiam
DB
Avatar użytkownika
Piotr 30.06
 
Posty: 68
Dołączył(a): 9 lutego 2007, 21:10
Lokalizacja: śląsk

Postprzez kosmyk1 » 27 grudnia 2009, 09:01

Witam.
Mamy z dziadkiem na spółkę, jeżdżę i płaczę. Oczywiście tylko i wyłącznie z powodu CPN :D . Gaz 69, rocznik 72, silnik benzyna od żuka (normalnie w terenie 19 litrów, taka wersja sportowa czołgu) po remoncie. Część kabiny nad kierowcą i pasażerem z blachy, pełne drzwi, reszta plandeka. Jestem w trakcie załatwiania kocy gaśniczych pod plandekę. W czasie mrozów po tygodniu parkowania zapalił bez problemów, przyznam się, że dopiero po interwencji dziadka, niezbędna jest właściwa technika odpalania. Po przeprowadzonym szkoleniu z zakresu w/w technik nie mam żadnych problemów. Normalnie na drodze rozpędziłem go do 70 km. Wrażenie z jazdy niesamowite, musiałem zwolnić :shock: . Jeżeli chodzi o teren, mimo tego, że do wiosny muszę czekać na przedni napęd (mamy komplet, kwestia założenia) autko niesamowite. Rozglądam się tylko za większymi kamieniami, przejście przez koleiny rewelacja.
Pozdrawiam
DB
kosmyk1
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 czerwca 2009, 12:32
Lokalizacja: Zachodniopomorskie


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 64 gości