lunety Delta Optical

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

lunety Delta Optical

Postprzez maturas » 13 maja 2005, 13:33

Czy ktoś z forumowiczów użytkuje lunetę firmy Delta Optical?

Zastanawiam się nad nastawną z podświetleniem ale nie mam pojęcia czy warto.

Tylko proszę nie pisać że lepiej kupić używanego Zeissa lub Swarowskiego bo jakbym miał zbędne 2 tys. PLN to nie zastanawiałbym się nad Deltą.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
maturas
 
Posty: 51
Dołączył(a): 14 lipca 2004, 09:04
Lokalizacja: Górny Slask

Postprzez Tadeusz Sejda » 12 września 2005, 16:51

Delta Optical Sherman 6-24x50 OC podświetlana ,bardzo dobra dzienna luneta na karabinek w kalibrze 222, użytkuję od ponad roku, zimą też,
do wieczornych polowań nie nadaje się ( w obiektywie kasza )
Tadeusz Sejda
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 września 2005, 15:30

Postprzez REST » 12 września 2005, 17:45

hehe jak zdawałem egzamin jeszcze łowiecki to po jednym treningu przyszedł koles z ładną Voere i miał własnie taką lunetke ( tzn 3-10 albo cos takiego) DELTA OPTICAL ładnie wygladał komplecik ale pare strzałów i chyba sie rozsypała :wink: dyskretnie sie wycofaliśmy aby Panu nie robic wstydu... pozniej widziałem go jesszcze dwa razy na strzelnicy w odstepach mniej wiecej miesiąca i ciągle karabin na tym bajerze do ust lunety :? takze chyba popelina... ale moze to tylko ta luneta wkoncu nawet u SVarovskiego odklejała sie siatka :wink: także sam juz nie wiem
REST
 
Posty: 177
Dołączył(a): 24 kwietnia 2005, 17:53
Lokalizacja: WROCŁAW

Postprzez lesnik14 » 12 września 2005, 19:17

Ja nie polecam. Chociarz mialem do czynienia tylko na wiatruwkach (ale hatsanach). To po prostu chinski wyrub. Wersje z zoom-em na porzadnej broni to jurz kompletna lipa. I nikt tu niemuwi o firmach takich jak Svavorski albo Zeeisa, ale jest sporo starych ruskich świetnych lunet za naprawde niewielka kase. Skoro koledze sie sprawda -oki super. Ale ja niepolecam.
lesnik14
 
Posty: 270
Dołączył(a): 12 czerwca 2005, 18:10
Lokalizacja: Bory Tucholskie

Postprzez Cyzio » 12 września 2005, 19:26

Witam.
Po zamontowaniu na 7x57 sztucer i oddaniu 6 strzałów ,,zanikał,, po następnym strzale punkt trafienia w tarczę.Oddana została do sklepu.
Co zamontował na broni ? nie wiem. Większość zainteresowanych nie poleca. A co kupisz i na jaki sztucer to tylko Twoja sprawa.
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Luneta Delta Optical

Postprzez jagers » 6 października 2005, 12:19

Witam jestem zainteresowany zakupem tegoż cuda 3-9x56 do sztucera na mosinie - ale po lekturze postów trochę się zastanawiam .Czy ktoś z kolegów użytkuje taki zestaw i jak się to sprawuje .
Darz Bór
jagers
 
Posty: 40
Dołączył(a): 10 sierpnia 2004, 08:39

tanie lunety

Postprzez seles » 6 października 2005, 12:41

Jeśli już tania luneta to nie przestawna. Jakość nieprzestawnych jeślii masz odrobine szczęścia może byc dobra, przestawna zawsze będzie miala jakiś feler. Ja kupiłem przestawną japońską po jednym sezonie strzelała gdzie ona chciała, a nie gdzie ja celowałem.
seles
 
Posty: 153
Dołączył(a): 14 lutego 2005, 07:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kamel » 10 grudnia 2005, 00:40

W kole gdzie poluję jest już kilka lunet stałych Delta Optic 7x50 z podświetlanym punktem. Wszystkie spisują sie z tego co wiem dobrze. Jeden kupił przestawną i po kilku miesiącach krzyż zaczął sie przestawiać.
Jak ktoś chce kupić to tylko o powiększeniu stałym.
Kamel
kamel
 
Posty: 210
Dołączył(a): 18 maja 2005, 13:54
Lokalizacja: Radom


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 417 gości