Jaki półautomat kulowy-proszęop o poradę

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Jaki półautomat kulowy-proszęop o poradę

Postprzez zbig » 13 czerwca 2010, 11:46

Koledzy chcę zakupić nowy półautomat kulowy w kal. 30-06 lub 8x57 w cenie do 12tys. Chcę raz kupić i nie zmieniać. Broń ma być bez grawerunków i ozdóbek, niezawodna i celna. pytam popnieważ ostatnio słyszałem niepochlebne opinie o brauningu a o nim myślałem.
A może jakiegoś niemca.
zbig
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 stycznia 2010, 17:02

Re: Jaki półautomat kulowy-proszęop o poradę

Postprzez Sylwester » 1 lipca 2010, 20:27

W ubiegłym roku miałem Merkla SR1.
Brońka pierwsza klasa. Lufa oraz drewno pochodzi od Merkla, system/automatyka od renomowanego H&K.
Jednak po namowach kolegi z sąsiedniego KŁ sprzedałem mu tą broń.... i zamówiłem we Frankonii Sauera S303.
Co prawda odbieram dopiero w następnym tygodniu, ale uważam że to jest to czego do tej pory szukałem w automatach.
Bez obrazy, ale S303 to juz inna półka niż SR1.

Jeśli zaś chodzi o miejsce zakupu, to polecam napewno niemieckie salony z bronią.
Za nową zabawkę w berlińskiej Frankonii zapłaciłem 1900€ ;o) + dostałem w gratisie org. montaż ISImount.
U Szustera za taki komplet wołali po jakiś super rabatach 12800, we Fankonii wyszło po rzeliczeniu jakieś 7800 ;o)
Zimą kupiłem u nich jeszce Merkla SR1 oraz B3 - też wyszło jakieś 40% taniej niż u naszych krajowych sklepikarzy tzw. generalnych importerów - monopolisów.

Pozrawiam i DB
S.
Avatar użytkownika
Sylwester
 
Posty: 49
Dołączył(a): 25 maja 2009, 19:30

Re: Jaki półautomat kulowy-proszęop o poradę

Postprzez Jeger » 18 lipca 2010, 18:51

Ja wziąłbym Browninga BAR ZENITH ULTIMATE. Bronka pierwsza klasa! DB
Jeger
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lutego 2010, 20:18


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości