kniejówka bettinsoli

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

kniejówka bettinsoli

Postprzez REMINGTON » 23 listopada 2010, 19:33

Darz bór mam pytanie do kolegów odnośnie kniejówki bettinsoli 7x65R lufa śrutowa 20/76 plus do tego lufy wymienne boka pytam bo mam taką i przyznam szczerze że jest tragicznie przy lufach kombinowanych breneką ma ponad 35cm opadu na 50m w stosunku do kuli pomimo próby stosowania różnych brenek różnica malała o jakieś 5cm pytam kolegów bo nie wiem czy firma produkuje taki bubel czy po prostu mi się taki egzemplarz trafił jeśli ktoś miał z taką bronią do czynienia to proszę o opinie ewentualnie poradę pozdrawiam Darz bór.
REMINGTON
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19 czerwca 2010, 08:59

Re: kniejówka bettinsoli

Postprzez bock » 24 listopada 2010, 18:30

O tak szlag może trafić :wink:
Nie tyle bubel kupiłeś co fakt, ze Włosi raczej nie przykładają do tego uwagi i traktują tego Brennekę jako środek zastępczy mimo ze mają spotre doświadczenie w produkcji amunicji. Szybkie kulę używałeś więc zmień czok na cylinder lub minimum 1/2 może odrobinę się poprawi skupienie .
Avatar użytkownika
bock
 
Posty: 244
Dołączył(a): 13 lutego 2008, 19:01
Lokalizacja: http://giwera.ubf.pl/news.php

Re: kniejówka bettinsoli

Postprzez mysliwy21 » 24 listopada 2010, 19:30

mam 308w 20/76 i wszystko ok.
zwruc uwage jak bije śrutem jak dołuje to masz problem rozwiązany a może dopiero problem :lol: :lol:
mysliwy21
 
Posty: 211
Dołączył(a): 31 stycznia 2008, 19:48
Lokalizacja: okolice przeworska

Re: kniejówka bettinsoli

Postprzez REMINGTON » 30 listopada 2010, 20:21

Dziękuje kolegom za posty jak by ktoś chciał zakupić taką broń to odradzam bo to niejedyna wada w tej marce o której wcześniej pisałem. Oczywiście można to wszystko z korekt-ować ale nasuwa się tu pytanie, jaki sens ma wtedy kupno nowej broni.Ja się już koledzy nauczyłem lepiej odczekać dołożyć parę groszy i kupić broń renomowanej marki a nie chłam pozdrawiam Darz bór.
REMINGTON
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19 czerwca 2010, 08:59


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości