koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Postprzez nemos2000 » 20 stycznia 2011, 21:16

witam wszystkich

jestem na dobrym poczatku drogi zeby zostac w przyszlosci czynnym mysliwym a mianowicie jestem u konca stazu kandydackiego , jezeli wszystko pojdzie po moich myslach powinienem w niedlugim czasie zaczac polowac a co za tym idzie powolutku zaczynam rozgladac sie za sprzetem, wybor broni pozostawiam raczej w rekach moich dobrych kolegow "mysliwych z dluuugim stazem" ale rozgladam sie za tzw sprzetem pomocniczym i mam na oku koszyk na zwierzyne zakladany na haka oto link :

http://allegro.pl/koszyk-na-zwierzyne-n ... 33084.html

prosze Was kolegow wypowiedzcie sie na temat przykladowego koszyka, czy warto takie cosik kupic, czy dobra cena i moze ktosik z Was juz takiego uzywa i ma jakies spostrzezenia

za wszelkie wpisy serdecznie dzieki

z mysliwskim pozdrowieniem
DARZ BOR
nemos2000
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 stycznia 2011, 21:06

Re: koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Postprzez novi » 24 stycznia 2011, 18:46

Chcesz powiedzieć że bronią nie będziesz usiłował handlować? To chyba dobrze:)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Postprzez =wolf= » 24 stycznia 2011, 19:24

niezły koleś, nie dość, że wciska ludziom słabej jakości kit, to nawet nie wpadł na pomysł, żeby sobie login zmienić.

nemos2000 w allegro masz taki sam :D :D dobra rada: bądź bardzie przebiegły następnym razem.

hehe
czego ludzie nie zrobią żeby coś sprzedać :D
Avatar użytkownika
=wolf=
 
Posty: 134
Dołączył(a): 23 stycznia 2010, 20:49
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Postprzez nemos2000 » 25 stycznia 2011, 08:15

i to jest wlasnie Polska mentalnosc, po 1 nie taki sam nick ale widocznie masz ladne dekielki skoro niezauwazyles ale do sedna sprawy tak jak napisalem ze jestem dopiero na stazu kandydackim a owa aukcja z allegro to typka od nas z kola i przeciez nie sugeruje zeby ktosik kupowal tylko pytam o rade moze ktos z Was uzywa takiego sprzetu, powiem tak ze mam ograniczone zasoby finansowe i kurs egzaminy bron mnie troche wyniosa Wy wiecie o jakich kosztach mowie i chce sie doradzic czy warto w taki sprzet inwestowac i tylko tyle i bardzo bylbyym wdzieczny za jakies opinie


bardzo dziekuje

pozdr
nemos2000
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 stycznia 2011, 21:06

Re: koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Postprzez malo » 25 stycznia 2011, 09:35

Kosz jest ok. Polecam takie rowiązanie pod warunkiem że nie jeździsz po głębszych dołkach. Tak długi nawis będzie powodował że po kilku zawieszeniach coś pęknie i raczej nie będzie to hak. Pozdrawiam Malo
Avatar użytkownika
malo
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 września 2008, 22:41
Lokalizacja: z lasu

Re: koszyk na zwierzyne na haka ? co myslicie ?

Postprzez novi » 25 stycznia 2011, 13:39

nemos2000 napisał(a):i to jest wlasnie Polska mentalnosc,

Jest allegro, są ogłoszenia, ale nie!!! Trzeba na forum się zareklamować! Żeby skuteczniej było. Może komuś Bozia rozum odbierze i kupi :)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 44 gości