Sztucer WEATHERBY VANGUARD a CZ 550 lux

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Sztucer WEATHERBY VANGUARD a CZ 550 lux

Postprzez Ozmo99 » 7 września 2011, 14:57

Darz Bór

Witam zwracam się z wielką prośbą o pomoc. Jestem świeżo upieczonym adeptem (w czerwcu b.r. zdałem egzamin.) mam już wszystkie pozwolenia i jestem na etapie kupna pierwszego w swoim życiu sztucera.

Moje pytanie brzmi co wybrać................zastanawiam się miedzy CZ 550 lux (cena ok. 2600 zł) a WEATHERBY VANGUARD (2300 zł) obie w kal. 308 win.

Ogranicz mnie budżet dlatego rozpatruje te dwie jednostki broni. Na pewno będę kupował broń nową. CZ trzymałem już w dłoniach i mniej więcej wiem co to za sztucer nie pytam o optykę bo to już inna sprawa. Liczę na pomoc z waszej strony oraz chce poznać wasze zdanie z góry dziękuję koledzy za pomoc.

P.S Może macie inne propozycje odnośnie pierwszego sztucera interesuje mnie stosunek jakości do ceny

Pozdrawiam............
Ozmo99
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 września 2011, 14:29

Re: Sztucer WEATHERBY VANGUARD a CZ 550 lux

Postprzez bock » 7 września 2011, 17:28

Darz Bór.
W tej cenie możesz dostać jeszcze Marlina XL-7, także w tym kalibrze. Poza tym to bardzo indywidualna sprawa. Wprawdzie mam broń w drewnie ale szalenie podoba mi się w syntetyku w tym stylu, notabene robię przymiarkę-Remington VTR.
Może poszukaj także na aukcjach, w komisach można dostać broń właściwie użytkowaną, która posłuży jeszcze kilku pokoleniom. Znajomy np. kupił w znakomitym stanie sztucer Antonio Zoli. Jak wiesz giwera będzie na ,,x,, lat, czasem lepiej dołożyć i mieć z niej satysfakcje. Cz-550lux moim zdaniem bron godna zaufania i warta swojej ceny. Każdy użytkownik jej a nawet ten, który nie mam jej w składziku a zna się odrobinę powie , że tak jest! Sprawdź czy w sklepach dostępny jest model CZ Scandynavia.
Nt. Marlina xl-7 parę informacji jest tutaj w Ciekawostkach myśliwskich- http://www.knieja.ubf.pl/news.php
DB bock
Avatar użytkownika
bock
 
Posty: 244
Dołączył(a): 13 lutego 2008, 19:01
Lokalizacja: http://giwera.ubf.pl/news.php


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 66 gości