jaka kula

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Re: jaka kula

Postprzez michal06 » 20 września 2011, 12:41

no coz jak po rodzicach jedziesz no to swiadczy o tobie ale postaram sie zniezyc do twojego poziomu twoj stary jak cie splodził i zobaczyl napewno pomyslał sobie co ja zrobiłem??!! co to za gowno. i wyawalil cie na smietnik

Historia noviego
michal06
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 września 2011, 17:55

Re: jaka kula

Postprzez novi » 20 września 2011, 13:39

Kto odpowiada za wychowanie dziecka? Rodzice i szkoła.
W szkole słownictwa którego używasz raczej się nie nauczyłeś - chyba że od siebie podobnych.
Tak czy inaczej to twoja mamusia i tatuś są odpowiedzialni za rynsztokowe teksty którymi tu nas zaszczycasz.
Nie zamierzam polemizować z tobą o płodzeniu, wyrzucaniu na śmietnik itp. z tego prostego powodu że nie mam ani wiedzy ani doświadczenia takiego jak ty. (jeżeli o czymś takim piszesz zapewne opierasz się na własnych traumatycznych doświadczeniach)
Pewnych zwrotów których tu używasz z domu nie wyniosłem więc co za tym idzie nie jestem wstanie wymieniać z tobą poglądów w tym samym języku i na tym samym poziomie emocjonalnym i intelektualnym. Niestety - przepaść której nie jesteś w stanie ogarnąć.

Pewnie o tym nie wiesz (bo skąd?) ale za małoletnie dzieci odpowiadają ich rodzice. O twoim wieku świadczy sposób wyrażania myśli (o ile można to myśleniem nazwać :) ) Sposób wyrażania zaś o twoich rodzicach.
Zrób coś z tym póki jeszcze czas bo zostaniesz prostakiem którego się reedukować nie da. Teraz z racji wieku pewnie są jakieś szanse :)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości