Stary dryling

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Re: Stary dryling

Postprzez richy » 19 września 2011, 15:44

speed33 ,w Polsce i wszędzie wszystko się da ,tylko zależy,z kim sie gada, jak się gada i o argumenty chodzi,bardziej porozglądaj się w swoim terenie i taniej cię wyjdzie,a nie masz jakiegoś starszego brata albo wójka napewno taniej by cię kosztowało
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Stary dryling

Postprzez speed33 » 19 września 2011, 17:26

Mmam wuja, ktory ma pozwolenie...Był mysliwym w swoich latach.Tylko czy rusznikarz nie potrzebuje jakiegos papieru potwierdzajacego legalnosc lub cos w tym stylu pochodzenia tej bronii??
speed33
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 września 2011, 15:07

Re: Stary dryling

Postprzez Lupur21 » 19 września 2011, 19:06

Tak, jak pisze richy.
Jeżeli Twój wujek jest, albo był myśliwym, to na pewno zna rusznikarza. Niech idzie z tobą i porozmawia.
Ja mógłbym Ci pomóc, gdybyś mieszkał niedaleko Gdańska.
Jak chcesz, to napisz mi na priv.
DB
Lupur21
 
Posty: 85
Dołączył(a): 6 lipca 2011, 15:25

Re: Stary dryling

Postprzez speed33 » 19 września 2011, 19:47

ja mieszkam wlkp w polsce...podaj meila jak mozesz....
speed33
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 września 2011, 15:07

Re: Stary dryling

Postprzez Lupur21 » 20 września 2011, 14:39

Pisz na:
2bw@wp.pl

DB
Lupur21
 
Posty: 85
Dołączył(a): 6 lipca 2011, 15:25

Re: Stary dryling

Postprzez mateusz6 » 16 października 2011, 01:29

kolego nie chce i ja się czepiać ale nawet nie powinieneś się chwalić ze posiadasz takie coś nie mając pozwolenia a tym bardziej nie chodzić i nie dopytywać nigdzie czy jest ona zarejestrowana czy nie, bo tylko sobie kłopotów narobisz .Jedyne co pozostaje to tylko szukać przez jakiegoś znajomego myśliwego dojścia do rusznikarza który zrobi to po godzinach:) ale nie polecam się chwalić .Domowymi sposobami to możesz wziąć papier ścierny albo szlifierkę i wyczyścić:) oczywiście żartuje!!! tylko ze wtedy będziesz mógł powiesić ja nad kominkiem. Takie rzeczy musi zrobić osoba znająca się na tym. Musi to dobrze wyczyścić o ile się da, za oksydować itd to nie jest takie proste dla kogoś kto nie ma o tym pojęcia.A z drugiej strony ja uważam ze może lepiej zostaw tą bron sobie w takim stanie jakim jest ze ona wo gule nie chodzi gdyż ,,NIEODPOWIEDNI SPRZĘT W NIEODPOWIEDNICH REKACH MOŻE NIC DOBREGO NIE WRÓŻYĆ". MOIM ZDANIEM POWINIENEŚ TO ZGŁOSIĆ ODPOWIEDNIM WŁADZOM ale tak jak to każdy albo ma sentyment albo głupio w głowię kolego nie sugeruje ze jesteś jakimś nie wiadomo kim tylko takie rzeczy to nie zabawka i zastanów się do czego ty chcesz żeby ta bron ci służyła bo jeśli ma wisieć nad kominkiem to wes drobny papier ścierny wyczyść i odmaluj:) i będzie cieszyć oko i nikomu nie zagrażać w pewnym sensie ale tylko w pewnym. Jesli ktoś nie zacznie się do niej znowu dobierać a możliwe tez ze jest to naprawdę fajny sprzęt i tylko będzie się marnował na ścianie to już jest twoja decyzja. Pamiętaj jedno czy na kominku czy pod podłogą jeśli bron znajdą odpowiednie organy możesz mieć z tego tytułu wiele nieprzyjemności mam nadzieje ze podejmiesz słuszna decyzje pozdrawiam
mateusz6
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 września 2010, 19:50

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości