9,3x66 opinie użytkowników

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

9,3x66 opinie użytkowników

Postprzez czeremis » 4 czerwca 2006, 02:11

Proszę o opinie użytkowników na temat kalibru 9,3x66 sako dotyczące reakcji zwierzyny na przyjęcie kuli. Zwłaszcza dzików i jeleni. Która amunicja zdaniem użytkowników była najbardziej skuteczna?
Czy któryś z użytkowników wcześniej polował z 9,3x62 i czy może opowiedzieć o swoich praktycznych oberwacjach na temat różnic między tymi kalibrami?
Czy jena 8x56 wytrzyma na broni w tym kalibrze?
Proszę o wszystkie opinie użytkowników dotyczące kalibru o który pytam.
DB[/u]
czeremis
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 maja 2006, 21:39
Lokalizacja: chłop z mazur

Postprzez zollo » 5 lipca 2006, 23:35

Zacny.Godny polecenia choć wymagający.Jeśli potrafisz sam lub ktoś inny może sporządzić amunicję wręcz nieoceniony na jelenie i łosie. Wielka szkoda bowiem na safari jeszcze niedozwolony.Byłby idealny, oczywiście z pewnymi wyjątkami na antylopy.
zollo
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 lipca 2006, 19:16

Postprzez novi » 6 lipca 2006, 00:10

Zollo.
Co jest powodem tego, ze wypisujesz głupoty, tak jak tu wyżej?
Rozumiem ze nie masz o czymś pojęcia, ale skoro nie masz to po co o tym piszesz? Tego akurat nie rozumiem.
Istnieje też taka możliwość ze wydaje ci się ze wiesz... niestety w tym przypadku sprawa zamyka się na - wydaje:)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Postprzez czeremis » 6 lipca 2006, 00:51

My nigdy nie aspirowalismy do mania tzw. pojęcia.Woleliśmy i nadal tak czynimy stwarzać warunki do dawania pracy dla specjalistów. Dotyczy to również broni, jej zakupów, konserwacji, dobierania nabojów i całego związanego z tym cyrku. Karabin w tym rozmiarze używam od czasu do czasu i dość powiedzieć, że jestem z niego ani mniej ani wiecej zadowolony jak z innych broni z mojej dość przyzwoitej kolekcji. Sprawdził się np. w Kanadzie.Jęślim uchybił Twej miłości do dziedziny w której jak sądzę głosisz się ekspertem; z zainteresowaniem przyjmę hm... reprymendę konesera. Chociaż to My zawsze udzielaliśmy napomnień.
Żądam usprawiedliwić się Panie Novi za słowa " wypisujesz głupoty,"
Jeśli jest Pan obeznany z kalibrem dlaczego nie raczył Pan do tej pory zająć głosu w temacie? Czy też nie jest Pan użytkownikiem? Więc skąd nagła chęć pouczania i oceniania? Oczekuję wyjasnień.
czeremis
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 maja 2006, 21:39
Lokalizacja: chłop z mazur

Postprzez novi » 6 lipca 2006, 08:53

Panie Czeremis
Można by pomysleć ze Ty i Pan Zollo to ta sama osoba. I pewnie w kazdym innym przypadku by tak było lecz jak powszechnie wiadomo jesteś przez d...pe strzelony "i na umysle szwankujesz".

A tak własciwie to jak z tym postrzałem było? To ty wyłapałeś? czy twój kumpel? Bo twoje zdanie na ten temat jest bardzo podzielone:)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Postprzez zollo » 6 lipca 2006, 09:07

Panie novi.
Mnie z Panem czeremisem proszę nie łączyć.Ja jestem Maciek z okolic Włocławka a on pisze że chłop z mazur, to gdzieś Olsztyn.A jeżeli chce żebyś napisał gdzie ja głupoty wypisuję to się teraz wytłumacz w którym miejscu te głupoty są.Bo ja też bym chciał wiedzieć.
zollo
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 lipca 2006, 19:16

Postprzez grzyb » 6 lipca 2006, 09:27

Halo Panie Zolla a skąd Pan jest dokładnie bo ja też z okolic Włocławka tylko od Brześcia a Pan?
grzyb
 
Posty: 72
Dołączył(a): 5 lipca 2006, 18:17

Postprzez czeremis » 6 lipca 2006, 09:34

Novi..... ;-)))
Zaczynasz się gubić? Kto by pomyślał? :0
Możę Cię zawiodę nie przez dupę ani przez głowę tylko przez udo „rana zlokalizowana po stronie bocznej, na granicy 1/3 środkowej i dalszej uda prawego odpowiada ranie wlotowej, w jej obrębie odnaleziono przybitkę, natomiast rana znajdująca się po stronie przyśrodkowej zlokalizowana niżej w stosunku do pierwszej rany, jest raną wylotową”.
Bardzo, okrutnie bolało! Zadowolony? :)
O podziałach (?) zdania innym razem. :))
Wielki akuszer prawdy rzuca ostatniutkim argumencikiem "na umysle szwankujesz", czy następnym będzie noga od waszego fajnego stolika? Chucku Norrisie...A może spadek formy spowodował deficyt białka w piaskownicy, kiedy w upał robaki z piachu pochowały się głęboko?


zollo jak widzisz nie jesteś jedynym ;-))) co "nie masz o czymś pojęcia,"
" Co jest powodem tego, ze wypisujesz głupoty"
pozdrawiam.
Ps. Koniecznie zerknij do wiadomości!!!
czeremis
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 maja 2006, 21:39
Lokalizacja: chłop z mazur

Postprzez zollo » 6 lipca 2006, 09:39

Hejka grzyb.
Niestety ja jestem z okolic Lipna a do Brześcia kawał drogi, to może i dobrze bo piwaka razem nie wypijemy.
Pozdrawiam ziomala
zollo
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 lipca 2006, 19:16

Postprzez novi » 6 lipca 2006, 09:47

Panie Zollo,
Jak byś Pan w szkole uważał to byś Pan wiedział ze Olsztyn to nie Mazury tylko Warmia ... pierwszy przykład głupoty.

Kolejny:
"Wielka szkoda bowiem na safari jeszcze niedozwolony"
W tym przypadku nie masz Pan pojęcia ani o tym, co to safari, ani o tym co jest dozwolone a co nie:)

Może to nie twoja wina, może cię w młodości ktoś „naciągniętą gumą z gaci prosto w potylicę” walnął i to są efekty…
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Postprzez novi » 6 lipca 2006, 09:50

Czeremis:)
Na jedno wychodzi:))) udo, d...pa, ważny efekt:)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Postprzez grzyb » 6 lipca 2006, 10:01

Panie novi.
A może słoneczko u was za bardzo grzeje i co nie co przegrzało?A może obudowę pańskiego osobistego twardego dysku troszkę do cienia schować.Ha!Ha!
grzyb
 
Posty: 72
Dołączył(a): 5 lipca 2006, 18:17

Postprzez czeremis » 6 lipca 2006, 10:05

Może jeszcze Hubert okaże Ci łaskawość ? Pozwoli posmakować- takiemu koneserowi np rottweil brenneke magnum 1050 bar "12" i koniecznie z reki fajnego kolesia z knajpianego stoliczka.Bądź dzielny!
Efekt murowany :-))
czeremis
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 maja 2006, 21:39
Lokalizacja: chłop z mazur

Postprzez novi » 6 lipca 2006, 10:25

Widzisz, problem w tym ze inaczej dobieram sobie towarzystwo:) Nie zadaje się z ludzmi tego pokroju inaczej niz przez internet:) Problem nie w tym ze pijesz ale z kim pijesz:)
A Hubert, ten święty.... musiał w tobie niezłego ..... zobaczyć skoro cię tak przykładnie pokarał.
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Postprzez zollo » 6 lipca 2006, 10:33

Ad novi.
Kim w moich oczach jesteś nie będę pisał.Jak to się mówi nie kracz bo nie znasz dnia ani godziny.Tak mnie się coś wydaje że instytucja w której pracowałeś miała coś wspólnego z amunicją czeską
zollo
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 lipca 2006, 19:16

Następna strona

Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 407 gości