Wabik na dziki

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Wabik na dziki

Postprzez janpawlik » 11 lipca 2006, 09:42

Kupiłem taką rurę jako wabik na dziki ,bez płyty. Może macie już jakieś doświdczenia na ten temat. Kiedy i jak należy wabić ,co wychodzi. Może macie taką płytę lub gdzie można znależć więcej informacji ???
janpawlik
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 lipca 2006, 08:17

Postprzez janpawlik » 15 lipca 2006, 11:07

Przeczytało mój temat około 34 osób inaprawdę nikt nie ma nic do przekazania?????
janpawlik
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 lipca 2006, 08:17

Postprzez Hubertus » 15 lipca 2006, 13:12

Kiedy?
- Cały rok...

Jak?
- Tak żeby było okey...

Co wychodzi?
- Dziki

Więcej informacji?
- www.google.pl
Hubertus
 
Posty: 433
Dołączył(a): 7 grudnia 2005, 16:52
Lokalizacja: Muszyna

Postprzez Cyzio » 28 lipca 2006, 21:06

Witam.
Kolego nie mam takiej potrzeby wabienia dzika. Siadam na ambonie wysiadce i czekam jak mają wyjść to będą. A jeżeli Kolega chce wiedzieć wiecej proszę pogadać z Kolegą Jose z łowieckiego. Jest ich producentem.Widziałem pokaz wabienia dzika przez Kol Josego, było ciekawie.
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Postprzez Jose » 15 sierpnia 2006, 09:25

Witam serdecznie,
Nie jestem producentem, ale dystrybutorem m.in. tych wabików.
Wszystkie wabiki ode mie posiadają instrukcje w j. polskim oraz płyty CD z nauką wabienia. Obawiam się, że jeśli Kolega janpawlik kupił wabik bez płyty, to jest to najprawdopodobnie czesko-słowacka podróbka - raczej nie da się na niej wabić dzików. Po artykule w kwietniowym Łowcu sporo sklepów sprowadziło właśnie takie wabiki - nie maja one nic wspólnego ani z Hansem Meinhardtem, ani z Klausem Weisskirchenem. Wielu myśliwych (nabywców właśnie tych instrumentów) wraca do mnie po właściwy wabik.
Przykro mi, ale nie mogę za to odpowiadać. Płyty do nauki wabienia można tez nabyć osobno. Generalnie są standardowym gratisem do każdego wabika.

Pozdrawiam

Jose
Jose
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lipca 2005, 12:10


Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 409 gości