Import broni z USA

Broń, amunicja, itp.

Moderator: Cyzio

Postprzez rob14444 » 10 października 2006, 17:24

Tomek
Dobra pomijając to co już mówiłem. Mówisz, że "zamawiasz, placisz, wysylasz faxem dokumenty itp" A w jaki sposób można z USA sobie zamówić jakąś broń?
Avatar użytkownika
rob14444
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1271
Dołączył(a): 8 grudnia 2005, 16:39
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Hubertus » 10 października 2006, 20:02

Art. 36. 1. Przesyłanie broni albo amunicji za pośrednictwem podmiotów zajmujących się PRZEWOŻENIEM I DORĘCZANIEM PRZESYŁEK JEST ZAKAZANE, z zastrzeżeniem ust. 3 i 4.

ust. 3. Dopuszcza się przesyłanie broni ZA POSREDNICTWEM podmiotów, o których mowa w ust. 1, POMIĘDZY PRZEDSIĘBIORCAMI UPRAWNIONYMI NA PODSTAWIE ODRĘBNYCH PRZEPISÓW DO PROWADZENIA OBROTU BRONIĄ lub do jej wytwarzania.

ust. 4. Dopuszcza się przesyłanie broni z zagranicy dla osób fizycznych posiadających pozwolenie na dany rodzaj broni ZA POŚREDNICTWEM podmiotów, o których mowa w ust. 1.
Hubertus
 
Posty: 433
Dołączył(a): 7 grudnia 2005, 16:52
Lokalizacja: Muszyna

Postprzez Hubertus » 10 października 2006, 20:05

Wypada dodać:
Art.36
ust. 2. Organy celne, a także jednostki przewożące przesyłki pocztowe, w razie stwierdzenia przypadku naruszenia zakazu, o którym mowa w ust. 1, zatrzymują przesyłkę, zawiadamiając o tym najbliższy organ Policji, który jest zobowiązany do jej niezwłocznego protokolarnego przejęcia do depozytu.
Hubertus
 
Posty: 433
Dołączył(a): 7 grudnia 2005, 16:52
Lokalizacja: Muszyna

Postprzez POLhunting » 12 stycznia 2010, 02:06

Witam wszystkich mysliwych i sympatykow myslistwa. Zajmuje sie sprowadzaniem sprzetu optycznego ze Stanow (lornetki i lunety). Sluze takze pomoca przy doradzaniu modeli. Zainteresowanych prosze pisac na adres POLhunting@gmail.com Pozdrawiam i Darz Bor!
POLhunting
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 00:41

Postprzez caninus » 12 stycznia 2010, 02:35

POLhunting napisał(a):Witam wszystkich mysliwych i sympatykow myslistwa. Zajmuje sie sprowadzaniem sprzetu optycznego ze Stanow (lornetki i lunety). Sluze takze pomoca przy doradzaniu modeli. Zainteresowanych prosze pisac na adres POLhunting@gmail.com Pozdrawiam i Darz Bor!


Jak to wygląda technicznie?
Kasę bierzesz od razu czy po sprowadzeniu?
Trochę mało Cię znamy by Ci coś tam wpłacać...

Darz Bór
caninus
 
Posty: 72
Dołączył(a): 18 września 2009, 13:55

Postprzez POLhunting » 12 stycznia 2010, 03:01

Pieniadze biore po sprawdzeniu bo zalezy mi na tym aby zarowno ja jak i kupujacy byli zadowoleni z tranzakcji. Mozna byloby go zwrocic do 3 dni od dnia zakupu pod warunkiem ze jest w identycznym stanie przy jakim byl zakupiony. Jesli kupujacy ma problem z wyborem lunety zawsze moge sluzyc dorade. Pozdrawiam
POLhunting
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 00:41

Postprzez krynio » 16 stycznia 2010, 09:40

POLhunting napisał(a):Pieniadze biore po sprawdzeniu bo zalezy mi na tym aby zarowno ja jak i kupujacy byli zadowoleni z tranzakcji. Mozna byloby go zwrocic do 3 dni od dnia zakupu pod warunkiem ze jest w identycznym stanie przy jakim byl zakupiony. Jesli kupujacy ma problem z wyborem lunety zawsze moge sluzyc dorade. Pozdrawiam


wysłałem ci maila w sprawie lunety i czekam wciąż na odpowiedz
krynio
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 stycznia 2010, 11:27

Postprzez caninus » 16 stycznia 2010, 13:45

krynio napisał(a):
wysłałem ci maila w sprawie lunety i czekam wciąż na odpowiedz


Kolega nadaje zza Wody więc pisze po nocach.
caninus
 
Posty: 72
Dołączył(a): 18 września 2009, 13:55

Postprzez POLhunting » 16 stycznia 2010, 20:11

Przepraszam kolege najmocniej ale nie otrzymalem zadnej wiadomosci. Czy moglby pan wyslac ponownie na POLHUNTING@GMAIL.COM ? Sprawdzam poczte kilka razy dziennie. Jesli pan nie otrzymal odpowiedzi do 24 godzin to znaczy ze cos jest nie tak. Pozdrawiam
POLhunting
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 00:41

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 105 gości