Zaginął gończy

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Zaginął gończy

Postprzez jasiu » 2 stycznia 2007, 18:22

Witam serdecznie
Jestem nowy na tym forum, więc wypada się przedstawić: Adam Jażdżewski, jestem leśnikiem, świeżo po studiach, gram na rogu myśliwskim, pisałem magisterkę o użytkowości polskich ras psów myśliwskich - jakby nie patrzeć wychowałem się tuż obok zagrody w Przechlewku
Piszę ponieważ właśnie nasz 6 miesięczny szczeniak (z całą pewnością najbardziej znakomity przedstawiciel gończych w tej części galaktyki) zapadł się pod ziemię
Mieszkamy w typowo turystycznej miejscowości niedaleko Spychowa. Ogólnie sprawa jest dość dziwna... Pracuję na stanowisku podleśniczego, więc Bazyl codziennie towarzyszył nam(moja Joasia też jest leśnikiem) w robocie, wybiegany sam szukał po powrocie do domu koszyka. Feralnego dnia skierowano mnie na cały dzień do biura, więc Bazyl musiał zostać w domu. Po powrocie z pracy wypuściłem go na zewnątrz, a sam poleciałem po karmę. Po jakiś 3-4 minutach wróciłem a naszego wariata już nie było na podwórku, wróciłem się po gwizdek(czasem zwiewał na spacer do sąsiadów, ale nigdy nie trwało to więcej niż kilka minut - nauczyliśmy go wracać na gwizdek, zwłaszcza przed karmieniem nie trzeba go było specjalnie namawiać do powrotu:)
Wołam, gwiżdżę a tu nic...
Bazyl przepadł 21.12.2006 r. Całe ostatnie dni jeździliśmy po okoliczych lasach, wieszaliśmy ogłoszenia po wioskach, nikt nic nie słyszał, nie widział po prostu kamień w wodę....Nie mogę wykluczyć kradzieży, dlatego mam też WIELKĄ prośbę, może Bazyl gdzieś "wypłynie". Pochodził z hodowli Kolegi Grzegorza Tarkowskiego, miał charakterystyczny biały krawacik, nr tatuażu 107L.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą wiadomość...Mieszkamy na Mazurach, więc jest wielce prawdopodobne że odnajdzie się w Warszawie(może ktoś chciał sprawić córci prezent na święta)
Jesteśmy po prostu załamani, będe wdzięczny za ewentualną pomoc
Adam Jażdżewski Połom 2, 12-150 Spychowo, tel.608 025 655

Pozdrawiam serdecznie
jasiu
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 stycznia 2007, 18:16
Lokalizacja: Spychowo

Postprzez aeniolek » 2 stycznia 2007, 21:53

witaj Adam!! myślę,że powinieneś jeszcze umieścić tę informację na forum gończo-ogarowym.Tam ludzie z całej Polski piszą więc jest większa szansa na rozejście się wiadomości odnalezienie psiaka.Podaję linka :
http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/index.php
Powodzenia w szukaniu!! mam nadzieje, że Bazyl się znajdzie!! :)
aeniolek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 października 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości
cron