tropienie gonczego polskiego

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

tropienie gonczego polskiego

Postprzez kfak » 14 października 2007, 14:44

Od jakiegos czasu jestem chora na gonczego polskiego i nic tylko tropie strony internetowe z galeriami zdjec i rozplywam sie.
Wreszcie podjelismy decyzje - SZUKAMY MALUCHA!

Krewny mysliwy utwierdzil mnie w tej decyzji, "to super pies - dobry wybor" - powiedzial. Tyle, ze on jest milosnikiem wyzlow i przypuszczam, ze nie bedzie mi mogl duzo pomoc w znalezieniu szczeniaka.

Wyslalam maile do kilku hodowcow i niecierpliwie czekam, czytajac ile wlezie na forach i na stronach internetowych hodowcow i wlascicieli.

Czy mam szanse znalesc wymarzonego psiaka przed koncem tego roku?

kfak
kfak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 października 2007, 01:30

Postprzez musia » 16 października 2007, 08:57

Zadzwoń pod ten numer 0 608 715 791 . U Edka są 2, 5 miesięczne szczeniaki. Zajrzyj na stronę http://goralmajor.fm.interia.pl/miotgawry.htm

może się dogadacie.

Od niego psy z tego miotu rozjechały się po Polsce , ale coś tam jeszcze ma
musia
 
Posty: 87
Dołączył(a): 17 kwietnia 2004, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Zuzik » 19 października 2007, 15:56

"Krewny mysliwy utwierdzil mnie w tej decyzji, "to super pies - dobry wybor" - powiedzial.":D Miał racje to extra rasa. Niedługo też bd miała pieska tej rasy.
Mogłabym ci pomóc ponieważ ludziom od których biore suczkę urodziło się 9 maluchów sprzedają za 1000 pln:)Szkoda że nie napisałas gdzie mieszkasz bo np..jeśli mieszkasz gdzieś w górach to nie ma sensu jeździć aż na Mazury :)Chyba że to żaden problem :DMieszkają na Mazurach w Biesalu który znajduje się na drodze na Olsztyn :) Tel:089 642 87 98 Pieski sa naprawde przesliczne. Powodzenia!
Zuzik
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 października 2007, 13:44

Postprzez rasypolskie » 27 października 2007, 09:42

"kfak" nie ma nad czym się zastanawiać tylko kupować
rasypolskie
 
Posty: 177
Dołączył(a): 21 października 2007, 21:44


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości