no i co mam z nim zrobić

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

no i co mam z nim zrobić

Postprzez maksor » 26 października 2004, 14:56

do tej pory myśłałam,że mam wyżła,ale trafiłam na zdjęcia gończych w necie i...mój pies jest dokładnie taki sam.wzielam go w lipcu zeszlego roku ze schroniska,gdy mial 3 miesiace,bo tak jego wiek okreslili wetrynarze.pies szybko sie przyzwyczail do mnie,lecz teraz mam pewien kłopot,mianowicie gdy tylko wychodze z domu pies wszystko niszczy.wydaje mi sie,ze jest zbyt pobudliwy.jesli ktos mial podobny problem i juz sie z nim uporal,prosze o rade,jak postepowac z moim upartym psem :?:
z góry dziekuje za pomoc.
magda
maksor
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 października 2004, 12:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: no i co mam z nim zrobić

Postprzez bary » 27 października 2004, 19:24

Kurde ja tu czegoś nie rozumiem :-(
Mozesz sprecyzować co to znaczy ??
"do tej pory myśłałam,że mam wyżła,ale trafiłam na zdjęcia gończych w necie i...mój pies jest dokładnie taki sam"
bary
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 maja 2004, 20:45

ha

Postprzez maksor » 28 października 2004, 12:23

bo glupio sie przyznac,ale nie znam sie na psach i widocznie weterynarz mojego psa tez sie nie zna,gdyz powiedzial mi,ze to jest wyżeł,a ja doi tej pory nie spotkałam sie z nazwą gończy.biorąc go ze schroniska nie zastanawiałam sie,czy jest rasowy i dopiero po czasie zaczelam dopatrywac sie podobienstw,by cokolwiek bardziej zrozumiec swojego psa
maksor
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 października 2004, 12:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez malgosia » 29 października 2004, 09:23

a gdzie można zobaczyc fotke tego niesfornego psiaka WYŻŁO_GOŃCZEGO??? Sama mam gonczego polskiego, a moja sasiadka wyzla (wegierskiego) i prawde moiac nie bardzo moge sobie wyobrazic psiaka podobnego i do jednego i do drugiego... pokazcie zdjecie!
malgosia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maksor » 29 października 2004, 10:42

http://groble.no-ip.info/galeria_kolorki.html,no po ujrzeniu środkowego zdjęcia myślałam,że ktoś zamieścił zdjęcie mojego.
w zasadzie niczym sie nie różnią,no może tym ,że mój ma dłuższy pysk.zdjęcia psa mogę przesłać na e-maila,bo niestety nie mam pojecia jak sie je tutaj zamieszcza.
pozdr.
magda[/img]
maksor
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 października 2004, 12:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez maksor » 29 października 2004, 10:46

przepraszam wkradł się błąd,oto adres stej strony///
http://groble.no-ip.info/galeria_kolorki.html
maksor
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 października 2004, 12:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez malgosia » 31 października 2004, 09:10

z fotka polecam sie pod adresem: gonczypolski@interia.pl
strasznie ciekawa jestrm jak wyglada ten szalony KARMEL gonczo-wyzel?
pozdr. malgosia
malgosia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 10:46
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości
cron