GP pytanie

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

GP pytanie

Postprzez Vtec » 31 października 2007, 23:17

Mam pytanko do osob ktore posiadaja pieska Gonczy Polski.
Mam zamiar kupic wlasnie GP bo bardzo mi sie podobaja wizualnie jak i z charakteru gdyz ma pewna znajoma takie i sa cudowne, pytanie brzmi:

1.czy piesek nadaje sie do mieszkania w bloku
2.czy jezeli zapewnie mu ruch w stylu bieganko max 3 razy w tygoniu plus normalne spacery to bedzie ok?
3.czy GP ma sprecyzowany jadlospis?
4. nie jezdze na polowania nie jestem mysliwym czy to bedzie przeszkadzac dla GP?

Wybralem te forum gdyz jest z tego co widze fachowe a wole sie spytac niz piesek ma sie zle czuc i chowac pod moja opieka w niewystarczajacy sposob.Najwazniejsze dobro pieska.Mialem wczensiej przez 16lat kundelka i dbalem z calego serca a moze i wiecej.
Prosze bardzo o odpowiedzi na pytania bedzie to dlamnie pomocne
Vtec
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 października 2007, 23:05
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Vtec » 31 października 2007, 23:22

Moja pomylka ze nie dalem posta w dziale Gonczy Polski- sorki
Vtec
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 października 2007, 23:05
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez norbi » 1 listopada 2007, 11:12

8) Kolego miałeś pieska, to z nauczeniem GP czystości raczej nie będziesz miał kłopotu , co do rasy -wybieraj najmniejszego z miotu , to psy gończe jak sama nazwa wskazuje ale jak zapewnisz mu wystarczająco dużo ruchu powinno być dobrze ,GP to rasa myśliwska ale koledzy z powodzeniem trzymaja je w blokach ,Cyzio napewno coś więcej doda od siebie bo ma takiego ,,zbuja,, :)), co do karmy nie wymaga jakiejś specjalnej djety ,tym bardziej że nie będzie polował i mieszkał w bloku ,jak to [psy] kochasz to psa nie zmarnujesz :wink: Pozdrawiam
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Postprzez Vtec » 6 listopada 2007, 15:16

Rozmawialem z weterynarzem ktory zna takze bardzo dobrze temat GP i oznajmil mi ze:

-do 2 lat GP jest trudny bardzo do ulozenia
-ze zalezy jakiego sie trafi z miotu bo moze byc bardzo krnombrny i zlosliwy i nie tolerowac dzieci


Czy to az tak bardzo wymagajaca rasa?
Vtec
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 października 2007, 23:05
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Vtec » 9 listopada 2007, 16:53

Jednak zdecydowalem sie na GP i juz za nie dlugo bede mial te slodycze GP
Vtec
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 października 2007, 23:05
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Cyzio » 9 listopada 2007, 20:22

Witam.
A mam Gończego Polskiego wabi się Emol mieszka w bloku na 1 pietrze i miewa się ok :lol: Śmiga po błotku, wodzie ,trzcinie i po młodnikach. Wnoszę piesa na ambonę .
Darz Bór.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości