Uważajcie na oszustów!!!

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Uważajcie na oszustów!!!

Postprzez Aga » 30 listopada 2004, 10:15

Drodzy forumowicze!!! Proszę, uważajcie na oszustów. Chcę Was ostrzec nie kupujcie w ciemno psiaków. W prasie i w internecie ogłasza się człowiek z Gorzowa Wlkp. moge tylko napisać, że z ulicy Wawrzyniaka, danych osobowych zamieszczać mi nie wolno. Został wyrzucony ze Związku Kynologicznego za swoje niecne praktyki, ale nadal powołuje się na wysokie stanowisko zajmowane w związku. Jest bezczelny, niemiły i wulgarny (jak ktoś szuka wrażeń niech dzwoni...) w kazdym razie mnie zamurowało :? Uwaga proponuje psy z rodowodem i bez... :roll:
No i cena... mnie np. zaproponował weimara za 3,5 tys. ,oczywiście nie był w stanie tak szybko wymyśleć po jakich rodzicach...
W kazdym razie jest mi przykro, bo skoro mnie potraktował tak jak potraktował :? To jak traktuje zwierzaki :x Jak ktos nie wierzy to proszę sprawdzić ogłoszenia w GL np. z dnia 29.11.2004.w dziale sprzedaży. Dziwne jest, że oferuje psy myśliwskie róznych ras, Amstafy, Rottweilery, Dobermany, Labradory... po prostu wszystko. Oczywiście wszystko na jutro do odbioru :evil:
Zgłosiłam to do Związku, od razu wiedzieli o kogo chodzi, ale niestety nic się w tym temacie nie dzieje, mam nadzieje, że się TOZ tym zainteresuje :twisted: To jest wredne, że ktoś w taki sposó robi interes i jednocześnie szufladkuje pozostałych hodowców jako ludzi skrajnie nieuczciwych. W kazdym razie przestrzegam Was koleżanki i koledzy przed ta osobą, może dzięki temu postowi chociaż jedna lub dwie osoby nie skorzystają z usług tego człowieka, chociaz z drugiej strony chciałoby się wszytkie te sierściuszki mu zabrać, żeby nie zrobił im krzywdy :(
Pozdrawiam serdecznie!

P.S. wogóle jeśli ktoś ma w tej chwili do sprzedania szczenięta Weimara to proszę dajcie znać, interesuje mnie pies max 3 m-ce po polujących rodzicach, nie ukrywam, że cena też jest dla mnie istotna :oops:
Avatar użytkownika
Aga
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lipca 2004, 08:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez ag@ » 30 listopada 2004, 14:38

popytaj w hodowli Bobieciński Las www.weimary.prv.pl

niedawno dziewczyna z Poznania pisała na Dogomaii, że kupiła tam psiaka :P
(http://www.dogomania.pl/index.php?name= ... ic&t=18471)
ag@
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 września 2004, 19:54
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Aga » 30 listopada 2004, 15:50

Dzieki wielkie! :lol:
Pozostał jeden pies w hodowli - oglądałam stronę - śliczne. Chociaż gończe piękniejsze :P Cóż mógłby innego powiedzieć własciciel gończego :oops:
Szukam psiaka dla taty, on poluje, lubi po lesie pochodzić, a i nad wodę czasem się wybiera. Pewnie częściej by to robił gdyby choć psiaka miał przy nodze. Mieliśmy spaniela 19 lat, ale i na niego przyszła pora :cry: Siostra doszła do wniosku, ze weimary są śliczne i takiego mamy szukać. Mnie osobiście szortkowłose wyżły bardziej się podobają :lol:
W każdym razie szukam i w międzyczasie tatę namawiam. Jak mu psiak podłogę zasiurka i z dwadzieścia razy bedzie musiał po nim sprzatać, to już go nikomu nie odda :lol:
Pozdrowionka :!:
Avatar użytkownika
Aga
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lipca 2004, 08:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez ag@ » 30 listopada 2004, 18:09

a co myślisz o ogarach? 1 września w Wawie był miot :P śliczne! na Dogomanii są zdjęcia -
http://www.dogomania.pl/index.php?name= ... &start=825
w kilku postach na tej stronie są fotki młodych ogarów

W Niemczech hodowana jest nieznana u nas rasa wyżłów - pudelpointery
w XIX skrzyżowany pointer z niemieckim pudlem dowodnym (było coś takiego) - uzyskano cudną, wszechstronną rasę wyżłów zaliczonych oczywiście do VII grupy FCI jak chcesz to pooglądaj www.pudelpointer.de
tam są odnośniki do innych stron klubów tej rasy w Niemczech, Austrii, USA i Kanadzie. Ale to psy TYLKO dla myśliwych
a to na zachętę:
http://www.pp-zuchtversuch.de/html/jugendsuche_04.html
napisz jak już będziecie mieć tego nowego psiaka, może jakieś fotki :P

a jak chcesz o psach pogadać, to wybierz się na Dogamanię - tam są sami psiarze i straszne gaduły :wink: :P :P :P
ag@
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 września 2004, 19:54
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Aga » 1 grudnia 2004, 15:58

ag@ napisał(a):a co myślisz o ogarach? 1 września w Wawie był miot :P śliczne!


Czy ty masz kryształową kulę przed sobą czy co...?! Chyba wykrakałaś :lol: Nie chcę zapeszać, ale mój tatuś może zostać niebawem dumnym właścicielem ogarka :P Jak juz wszystko bedzie pewne to wszystko opowiem 8) Zadziwiająca historia :wink:
Pozdrawiam!Pa!
Avatar użytkownika
Aga
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lipca 2004, 08:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez ag@ » 1 grudnia 2004, 16:24

Aga - dzisiaj hodowczyni ogarków, których zdjęcia ogladałaś zamieściła taloego posta:"
Kochani, mamy problem . Bohun-Rotti ,,Poszły w las" musi zmienić dom. Jest w Krakowie a włascicelka obecna ma alergię, która się nasiliła (dowiedziałam się, że jest w ostatnich mc ciąży). Sprawa PILNA i poważna bardzo. Kurcze, bez komentarza
Pomóżcie znależć dobrych ludzi i ciepły dom dla naszego pięknego chłopczyka..."
co Ty na to ??? Kontakt z Beatą jest przez Dogomanię Bea100
siedzi w gończych - może to Was zainteresuje?? jakby coś to pisz na prv
ag@
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 września 2004, 19:54
Lokalizacja: małopolska

Postprzez kazus » 2 grudnia 2004, 11:36

Zal mi Bohunka, bo Puzon go polubił, szukamy mu domu :cry:
kazus
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 grudnia 2004, 11:14
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości
cron