Pies ze schroniska...

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Pies ze schroniska...

Postprzez grafi » 25 marca 2008, 12:26

Witam.
W grudniu przygarnołem psa ze schroniska jak mi sie wydaje jest to miszaniec niemieckiego teriera myśliwskieg i któregoś z wyżłów chyba :), psiak ma 7 miesięcy i mam bardzo silnie rozwinięty instynkt łowiecki, próbuje polować na wszystko w około: ptaki, koty inne psy, kopie w kretowiskach i ciągle sie skrada widząc swój obiekt "zainteresowanie", jakis misiac temu na spacerze coś zwietrzył i uciekł, poszedłem za nim a ten skubaniec łeb w norze chyba lisiej. Wczoraj poszedłem z nim do lasu (oczywiscie na smyczy) cieszył sie jak głupi :). Gdy pokazałem mu trop sarny wlorzył nos w snig i zaczol isc tropem. a cieszył sie strasznie. Czy można gdzieś z psiekiem na jakieś szkolenie pójść żeby kształtować go w tym kierunku??? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
grafi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 marca 2008, 11:06

Postprzez odona56 » 25 marca 2008, 14:18

witam, nasze psy przeszly wpierw apel(posluszenstwo) a potem uczylismy na sciezce..
Sciezke mozna ukladac samemu, tylko wpierw siegnij do literatury.
Gdzie mieszkasz ?moze forumowicze z okolicy doradza kogos do pomocy.
pozdrawiam
odona56
 
Posty: 43
Dołączył(a): 4 października 2007, 13:29
Lokalizacja: Tychy

Postprzez grafi » 25 marca 2008, 14:57

Witzm.
Mieszkam w Koszalnie. Więc na szkolenie PT sie wybiorę bo mam gdzie. Tylko ze specjalistycznym może być problem. Ale pobawię się może samemu.
grafi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 marca 2008, 11:06


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 250 gości