Gończy Polski

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Gończy Polski

Postprzez Kaśka » 21 lutego 2005, 14:32

Mam zamiar kupic sobie gonczego, ale nie wiem czy bedzie to odpowiedni pies do domu z malym dzieckiem (5 mies.). Chciałabym poznac wasze zdanie na ten temat.
Kaśka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sierpnia 2004, 13:36
Lokalizacja: Strzyżów

Postprzez George » 28 lutego 2005, 11:09

Sam mam taki zamiar. Myślę, że jest odpowiedni, ale musisz czasem oderwać sie od dziecka, aby wyjsc z nim na spacer. Moim zdaniem Gończe są tolerancyjne w stosunku do małych dzieci. Radziłbym ci zadzwonic do hodowli tam dadzą ci statysfakcjonujące dane.
George
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lutego 2005, 11:01
Lokalizacja: Tuchom

Postprzez Beata » 9 sierpnia 2005, 19:28

Jeśli chodzi o temat gończy i dzieci to jest on ciągle powtarzany. Moje gończe są tolerancyjne a nawet wręcz kochają moją malutką córeczkę i nie widzę żadnej przeszkody w wychowywaniu psa i dziecka. Odkąd urodziły się szczeniaczki a mają teraz 4 miesiące moja malutka Dominika codziennie chodzi je karmić razem ze mną i nigdy nie zdarzyło się jej nic złego z ich strony. Co to będzie jak wszystkie moje maluchy już znajdą nowe domy?? Od małego szczeniaczki przywykły do wyglądu i zachowania małego dziecka i w przyszłości na pewno nawiążą doskonały kontakt z innymi dziecmi.
Beata
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 maja 2004, 17:29
Lokalizacja: Krosno


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości