Rhodesian na polowaniu.

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Rhodesian na polowaniu.

Postprzez Kasia » 13 marca 2005, 14:08

Witam! Nie poluję, ale prowadzę aktywny tryb życia. Mam 9 miesięczną Rhodesiankę. Mamy bardzo urozmaicone życie. Sandi oczywiście gdzieś w lesie pogoni za zającem, z kurnika wyciągnie kurę. Na "spacerach" doprowadzam ją zawsze do stanu dużego zmęczenia, wybiegania. Piszę, bo jestem tylko ciekawa, czy ktoś ma doświadczenie z Rhodesianami na polowaniu? Jak się sprawdza? Sandi koni już się nie boi, ale jeźdzca jeszcze tak. Niekiedy nawet jeśli jestem to ja. No i najważniejsze, nie mam uprawnień do polowań. Chcę po prostu zaspokoić ciekawość. Jeśli ktoś ma takie doświadzczenie, czekam na odpowiedź. :P
Kasia
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 marca 2005, 13:30

Psy.

Postprzez Cyzio » 14 marca 2005, 11:45

Witam.
Szanowna Pani.
Z psami tej rasy to na lwy do Afryki. Są to psy do polowań na lwy. :lol:
Pozdrawiam.
ps Są to naprawdę ładne psy.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Postprzez Kasia » 15 marca 2005, 12:09

To dla mnie nic nowego :wink: Chcę poznać osobę, która być może wyruszała z Rhodesianem na polowanie tutaj w Polsce! Zgadzam się, to naprawdę ładne psy.
Kasia
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 marca 2005, 13:30

Postprzez sizar » 6 kwietnia 2005, 18:02

Fakt, to piękne psy o wspaniałym harakterze, ale z tym "oczywistym pogonieniem za zającem" radzę się zastanowić, przynajmniej u mnie w łowisku, zwłaszcza gdy ja tam będę.
Avatar użytkownika
sizar
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 kwietnia 2004, 11:09

Postprzez krokodyl63 » 22 lutego 2009, 18:48

nie przejmuj sie Kasiu, nasi mysliwi jeszcze nie mają doświadczenia w polowaniu z Rhodesianem. Powinni uczyć sie od naszych południowych sąsiadów jak polować z Rhodesianem na jelenia , sarnę czy dzika.
Jeszcze wiecej doświadczenia w tej materii mają Chorwaci i Serbowie.
pozdrawaim :lol:
krokodyl63
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lutego 2009, 18:38


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 251 gości