Dorosła suka

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Postprzez kicek » 22 maja 2009, 22:18

Witam. Interesuje się psami myśliwskimi ,a w szczególności jagdterierami. Posiadam psa i sukę tej rasy. Tak się składa, że wiem jaką sukę chciał zakupić luki9316. Jest ona ogłoszona na allegro. Wiem jak ta suka pracuje na dziku, bo miałem okazje widzieć ją w zagrodzie. Nie szczeka, i w ogóle nie jest zainteresowana dzikiem (mimo, że w zagrodzie były też inne psy ). Ponad to miałem okazje rozmawiać z właścicielem, koleś opowiada niesamowite historie o swoich psach, a tak naprawdę jak się okazało po tej suce wszystko jest wyssane z palca...
Co do hodowli Lisia Przygoda to polecam bardzo, mam sukę z tej hodowli i jestem bardzo zadowolony. DB
Avatar użytkownika
kicek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lipca 2008, 16:07
Lokalizacja: Chojnice

Postprzez norbi » 9 czerwca 2009, 18:12

8) Kolego Lacki dorosłych psów nie kupuje się bez wcześniejszego sprawdzenia :shock: .mówisz że wybrałeś Hodowle ,,Lisia Przygoda,, a jak sam przygotowałeś się na przyjęcie psa ???
Kolego Jager psiki masz a nie wiesz że do Hodowlanki wystarczy tylko 3wystawy w tym jedna międzynarodowa ? i jaki dyplom użytkowości chcesz mieć z polskich konkursów norowców ??
:oops: ja Cię proszę :evil: Pozdrawiam DB
ps Kolego Lacki sam ma 3psy z tej Hodowli ale psa trzeba też umieć poprowadzić :wink:
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Postprzez norbi » 9 czerwca 2009, 21:38

8) Przepraszam za pomyłkę :) Kolego Lucki :wink:
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Postprzez Jager » 9 czerwca 2009, 21:46

Witaj Norbi,dawno Cię nie było,gdzie Cię wiatry wymiotły? Wiesz z tymi wystawami to tak jest że po pierwsze to jestem trochę leniwy,nie czuję takiej potrzeby,no i pogoń za chlebem sprawia że muszę często emigrować,a miała być Irlandia.Ale pieski są okej już teraz pozdrawiam db.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Postprzez norbi » 9 czerwca 2009, 22:05

8) Jager a ja jestem w Londynie dom remontuje żonka w ciąży i wystawy psom robię bo skoro ktoś się namęczył to szkoda to zmarnować - wystaw też nie lubię bo u mnie ważniejszy użytek od medali z wystaw -suka i drugi pies mają po dwa wnioski CWC ale nie kończę bo mi to do szczęścia nie potrzebne na nasze konkursy [polskie] norowców psów nie biorę bo to paranoja i też nic nie daje -biesiady owszem i jakoś mam czas :wink: Pozdrawiam DB
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Postprzez Jager » 11 czerwca 2009, 08:47

Norbi a to Cię podziwiam i współczuje,to pierwsze rozumie górale zawsze byli twardziele ,ale to drugie żonka w ciąży,ciebie nie ma,nie czujesz jak maleństwo chce na świat przyjść .Będę trzymał kciuki,o wystawach pomyśle nieco później,teraz wybieram się do kościoła mamy Boże Ciało.db.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Postprzez norbi » 11 czerwca 2009, 15:40

8) Jager damy rade :D a mały już się ojca słucha bo młoda mówi dotknij rusza się [jak byłem ostatnio] kładę rękę a młody udaje ,,greka,,i nic :lol: Pozdrawiam DB :wink:
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Poprzednia strona

Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 233 gości