Moja suczka nie może oduczyć się gryźć RAtUNKU

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Moja suczka nie może oduczyć się gryźć RAtUNKU

Postprzez Jula » 28 czerwca 2005, 15:17

No więc tak. Nie wiem czy wogóle ktoś mi odpisze bo widze że za dużo tu osób nie ma, ale mam takie małe problemy z moim gończym. to jest suczka wabi się Tara i za żadne skarby nie moge jej nauczyc choćby takiego podstawowego posłuszeństwa. strasznie gryzie wszystko. czasami po prostu leci z rozwartą paszczą jakby chciała zjeść wszystko na swej drodze :( nie mam pojęcia jak zrobić żeby przestała. Ma 3 miesiące i boje sie że nigdy nie przestanie i bedzie bardzo agresywnym psem a tego bym nie chciała. :cry: Jeśli był by ktoś w stanie mi pomóc to bardzo prosze i z góry dziękuje
Jula
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 czerwca 2005, 15:08

Postprzez Beata » 6 lipca 2005, 09:14

witaj Jula ja też tu czasem zaglądam i widzę że pustawo, cóż pewnie są gdzieś indziej :wink: a z Twoją suczką pewnie będzie wszystko dobrze, tylko wiek taki, to wymiana zębów się zaczęła . Widocznie Twoja sunia jest wrażliwa i boli albo swędzi ją dziąsło.A czym ją karmisz? Przepraszam, że troszkę chaotycznie piszę ale też mam malucha w okresie ząbkowania :wink: to moja córeczka Dominika. No i stadko pokaźne gończych maluszków pożerających wszystko co na ich drodze :lol: Spróbuj podawać suchą karmę to może sobie troszke ulży przy gryzieniu, a jako zabawki to ja polecam puste butelki po napojach, plastikowe oczywiście. Może to i głupio wygląda ale psiak na prawdę ma zajęcie i zapomina o gryzieniu. A skąd pomysł, ze ona będzie agresywna??
Beata
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 maja 2004, 17:29
Lokalizacja: Krosno


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości