Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Postprzez norbi » 15 lipca 2010, 18:22

8) Między Narodowy konkurs norowców na Słowacji mój pies Borzvari Canten na 130 psów zdobył 3miejsce pierwszego dnia chwyt gardłowy w 30sek drugiego 28sek i mamy CACIT i trzecie miejsce :D w sumie do polski na 35 przyznanych CACITów koledzy i ja wzięliśmy 10 nasz forumowy kolega Dzikuu zajął 4 miejsce ze swoją suczką z Rosji wprawdzie myślałem że Rafał będzie przed nami ale myśmy mieli więcej szczęścia wszystkie psy z polski pracowały równo i bardzo dobrze atmosfera na konkursie była super i wracało się do domu też jak na ,,skrzydłach ,, Dziękuję Kolegom za super spędzony czas i Gratuluję CACITów :wink: Pozdrawiam DB
ps , no i doping naszych Kolegów którzy przyjechali taki kawał by nas wspierać też był nie oceniony Dzięki Koledzy
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Re: Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Postprzez Cyzio » 15 lipca 2010, 20:49

Witam.
Tak trzymać.Tylko się cieszyć z Takich Piesków.
Pozdrawiam.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Postprzez norbi » 21 lipca 2010, 19:37

8) A no widzisz Cyzio mamy takie psiaki :D co nie którym nie mieści się to w głowie inni znowu mówią że te psy ,,nie myślą ,, ?? oj myślą żyją i robią i o to chodzi :wink: Pozdrawiam Wszystkich polujących z psiakami DB
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Re: Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Postprzez Jager » 12 września 2010, 20:13

Moje gratulacje, trochę co prawda spóźnione ale szczere. Ja puki co nie mam się czym pochwalić, nie uczę piesków norowania, choć suczka wykazuje spore zainteresowanie . Przy każdej sposobności sama sprawdza lisie nory , kufa pokąsana , podrapana ,czyli się nie boi. Raz nawet po walce z borsukiem 12 - szwów wet na kufie zaaplikował . Zacząłem budować sztuczną norę aby suczkę na biesiadę przygotować , wielka woda ostudziła mój plan , ledwo co udało się pieski z kojców uratować . Piesek natomiast , przyprawia mnie o zawrót głowy nie przepuści żadnemu psu . Z braku czasu mało się nim ostatnio zajmuje , jeden z moich sąsiadów zaprzysiągł zemstę na nim mówiąc mi że kupi Pit -Bula i bejsbola na niego . Nie przeżył jego pies wielkości ogara , gdy synek na spacerku puścił je , aby trochę pobiegały . Ciemniało , padał deszcz , i pojawił się gość z pieskiem
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Postprzez Dajrota » 13 września 2010, 19:59

:?: :shock: Jager, co Ty tu wypisujesz? Jak to nie przeżył pies wielkości ogara? :shock:
Avatar użytkownika
Dajrota
 
Posty: 227
Dołączył(a): 29 stycznia 2010, 12:05
Lokalizacja: Kraków/Rajbrot

Re: Coś tu cichawo więc się pochwalę :))

Postprzez Jager » 14 września 2010, 08:36

Nie wiem jak to się stało bo mnie przy tym nie było. Zdarzenie znam z relacji synka i sąsiada. Po prostu następnego dnia pies sąsiada zdechł , dzień wcześniej zebrał straszne lanie od dwóch małych piesków . Sprawę z sąsiadem załatwiłem jak należy honorowo , aby krzywdy nie miał niemniej jednak zapowiedział , że zemsta będzie słodka . No oczywiście nie przejmuję się tym wcale ,jakby co to mam coś jeszcze w zanadrzu . db
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości