Poszukuję psa użytkowego wyżła niem kró w celu pokrycia suki

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Poszukuję psa użytkowego wyżła niem kró w celu pokrycia suki

Postprzez wyżeł niemiecki » 5 sierpnia 2005, 11:12

3 letnia silna dorodna suka użytkowa po ojcu z rodowodem (suka nie ma rodowodu) rasy wyżeł niemiecki krótkowłosy, szuka psa w celu posiadania potomstwa (pokrycia).
Poszukiwany pies polujący wyżeł niemiecki krótkowłosy bez rodowodu, ale nie mieszaniec, deresz (biało-brązowy) lub brązowy. Najlepiej z Płocka lub okolic.
Apel do myśliwych: może ktoś ma ładnego psa użytkowego i zgodzi sie pokryć sukę za szczeniaka.
Poszukiwany pies zrównoważony, nie agresywny!!!
Pies nie może być zbyt drobny (suka ma ok. 62 cm wysokości).
wyżeł niemiecki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sierpnia 2005, 11:02
Lokalizacja: Płock

Postprzez wyżeł niemiecki » 9 sierpnia 2005, 09:57

W naszym mieście i okolicach wyżłów jak na lekarstwo zwłaszcza tych użytkowych, a jak ktoś ma psa z rodowodem to suki bez rodowodu kryć nie chce. A ile jest tych z rodowodowami co się wcale nie nadają na polowania? Szukam psa dla mojej suczki już od dłuższego czasu, jak na razie bezskutecznie. Jak już ktoś ma bez rodowodu to albo mieszaniec np. po krótkowłosej suce i szorstkowłosym psie albo agresywny - gryzie ludzi. A ja takim kryć nie chcę, bo kto weźmie szczeniaki? Czy tak trudno znaleźć psa w naszej okolicy? Niech w końcu ktoś odpisze proszę? Najlepiej z Płocka lub okolic. A może ktos ma mądrego psa z rodowodem a na przykład go nie wystawia? Suczka jest mądra i fajnie byłoby gdyby choć raz miała szczeniaki!
wyżeł niemiecki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sierpnia 2005, 11:02
Lokalizacja: Płock

Postprzez Szila » 9 sierpnia 2005, 21:29

Witam
Nie jestem z Płocka ani z jego okolic, ale w końcu zdecydowałam się napisać. Wiem jak ciężko jest znaleźć dobrych partnerów dla suczek Mieszkam niedaleko Starogardu Gdańskiego. Troszkę jest km.
Mam wyżła niemieckiego krótkowłosego maści jasny deresz. Poluje z moim ojcem. Jest świetnym przyjacielem łowów. Ma 7 lat. Jest nie agresywny. Od szczeniaka jest z dziećmi wychowywany i bardzo je kocha. Nie ma rodowodu, ale jest piękny i na pewno czystej rasy. Jak byś chciał mogę wysłać zdjęcia albo wejdź na galerie na stronie www.lowiecki.pl pod nikiem baron. Dał już kilka miotów szczeniaczki też możesz tam zobaczyć. Dodam jeszcze jego zdjęcia na knieje.
pozdrawiam
DB Szila :lol:
Szila
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 stycznia 2005, 15:04
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez wyżeł niemiecki » 10 sierpnia 2005, 09:45

Dziękuję za odpowiedź, ale ja szukam psa z naszej okolicy, Pani tata zresztą już odpowiedział wcześniej na moje ogłoszenie zamieszczone na innej stronie, przysłał mi też zdjęcia Barona. Pies jest super, poluje i własnie takiego szukam, ale od nas to kawał drogi. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się odezwie z naszej okolicy.
Pozdrawiam serdecznie.
wyżeł niemiecki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sierpnia 2005, 11:02
Lokalizacja: Płock


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości