Gończy Polski

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Postprzez Hania » 29 kwietnia 2004, 08:59

Pani Małgosiu!
Z tego co wiem, to Agnieszka ma pieska ;-) nie suczkę ;-) po mojej Kontrze :-).
A na wystawach za granicą była z nami na Litwie, gdzie zresztą Quantus bardzo ładnie wypad :-)
Wystawy poza Polską wcale nie wyglądają tak słodko jak o nich opowiadają - też często beton, asfalt i fatalna organizacja :-( Oczywiście nie wszędzie, ale i u nas nie wszędzie jest źle.
A jezeli chodzi o występy gończych za granicą, to w niektórych krajach można je wystawiać - w Polsce też pokazują się czasem psy ras nie zarejestrowanych w FCI.
Byliśmy w marcu w Wilnie na wystawie 2xCACIB ( dwie wystawy międzynarodowe - sobota, niedziela, tylko sędziowie się zmieniaja) w dwa ogary i trzy goncze. Wróciliśmy z dwoma Zwycięstwami Litwy, dwoma Zwycięstwami Wilna i 6 CAC-ami dla gończych ( ogary też coś tam dostały).
Więc może warto zacząć wysyłać meile do organizatorów czy przyjmą gończe na wystawę :-)
Ja chyba zacznę i jak dostanę jakąś odpowiedź - dam znać :-)
Hania
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 kwietnia 2004, 15:00
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Postprzez malgosia » 29 kwietnia 2004, 10:57

Witam...Ozarow!
Za niescislowsc suczka-piesek(?) Agnieszki , przepraszam za moja niewiedze :( jesli chodzi o wystawy za granica to ja na prawde bardzo chetnie... mimo ze moj gonczy nie nalezy do psiakow spokojnych w czasie podrozy (szczegolnie dalekich!) ale sprobowac warto. Poniewaz nigdy jeszcze ze swoim GP nie bylam na wystawie za granica bede bardzo wdzieczna o "poprowadzenie mnie za reke" w celu... popularyzacji GP bo to sprawia mi ogromna frajde! Wszelkich informacji, wskazowek i porad oczekuje na: gonczypolski@interia.pl i prosze pamietac o mnie! :)
malgosia
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

wystawy zagranicą

Postprzez Beata » 16 czerwca 2004, 18:42

przeczytałam w Psie że można z gończymi jeździć za granicę na wystawy,
może to początek upragnionego zarejestrowania rasy.Ja na razie chce skończyc chmpionat krajowy,juz blisko coraz blizej.A potem to moze SMUGOWE dzieci ruszą na podboje świata.
Beata
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 maja 2004, 17:29
Lokalizacja: Krosno

Postprzez ichtys » 20 czerwca 2004, 11:14

można, można....
trzeba by było tylko jakąś grupę zorganizować....

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości