Problem z jagdterierem..

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Problem z jagdterierem..

Postprzez fiigo27 » 27 marca 2011, 10:17

Witam
Jestem myśliwym i 1,5 miesiąca temu kupiłem sobie półroczną suczkę jagdteriera . Piesek na początku był bardzo spokojny i interesował się skórą z lisa . Jednak w od tygodnia wszystko się zmieniło . Suczka biega cały czas wokół ogrodzenia z nosem przy ziemi . Nic jej nie interesuje i na nic nie zwraca uwagi . Kiedy wychodzą z domu ona nawet na mnie nie reaguje . Dawniej przybiegała do mnie . Jeżeli jedzie jakiś samochód to ona od razu biegnie do ogrodzenia i nawet nie szczeka, tylko skomli . Nie wiem co mogło się jej stać . Myślałem nad tym czy to aby nie jest spowodowane wadą wzroku . Co o tym myślicie ? Proszę o pomoc..
fiigo27
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 marca 2010, 18:40

Re: Problem z jagdterierem..

Postprzez borowik » 27 marca 2011, 21:15

Prawdopodobnie dojżewa płciowo, może zaczynać cieczkę. To tak samo jak u nastolatków okres trudny, buntów i nieposłuszeństwa.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Problem z jagdterierem..

Postprzez borowik » 27 marca 2011, 21:19

Oczywiście powinno być dojrzewa.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01

Re: Problem z jagdterierem..

Postprzez norbi » 4 kwietnia 2011, 20:03

8) Witam Kolego a gdzie mieszkasz ? Jeśli można i od kogo kupiłeś ? Pozdrawiam DB
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Re: Problem z jagdterierem..

Postprzez norbi » 6 kwietnia 2011, 20:37

8) Kolego -pewnikiem pies był zepsuty a Ty nie masz do niego ręki :oops: pies ma jeszcze węch i słuch jak by Cię traktował jako przewodnika wzrok by jej nie przeszkodził i jak by gnała do Ciebie za węchem czy słuchem na pewno byś widział że jest coś nie tak ze wzrokiem :idea: co do dojrzewania ??? też psina tak się nie powinna zachowywać no ale ............. Pozdrawiam DB
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości