Jagdterriery

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Jagdterriery

Postprzez barteklp » 14 lipca 2011, 15:58

Witam ponownie kolegów i koleżanki. :D Chciałbym dowiedzieć się wszystkiego o Jagdterrierach, a przynajmniej podstawy o tych pieskach. Proszę o pomoc kolegów, którzy je mają lub kiedyś mieli. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam barteklp. :wink:
barteklp
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 sierpnia 2009, 14:34

Re: Jagdterriery

Postprzez norbi » 25 lipca 2011, 17:22

8) Kolego to ma być Twój pierwszy pies?[suka] -ma polować na ?
Jagi to bardzo żywe psy i ,,twarde,, na początku apel [szkolenie] co by pies wiedział kto ,,rządzi,, :) wybrać z Dobrej Hodowli
Psiak musi mieć dużo ruchu i nie szczuj go na inne psy i zwierzęta domowe bo później będzie ,,bił ,, wszystko
Dobrze ułożone psy będą bawić się z dziećmi i nie będzie z nim kłopotu od małego zabieraj do lasu i ucz przychodzenia na gwizdek
Te psy jak Cie po kochają to na zawsze :) jak Cię ole.... to też na zawsze :(
Jak znajdziesz już to co szukasz tzn Hodowla i na co ma być i przyłożysz się do układania i przygotujesz się i rodzinę to odda Ci wszystko po stokroć
Ot tak w skrócie o jagach :wink: Pozdrawiam DB
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady

Re: Jagdterriery

Postprzez barteklp » 27 lipca 2011, 12:42

Dzięki kolego za odp. Generalnie chodzi mi o to żeby dobrze za dzikiem szedł w knieji no i jak potrzeba to po farbie. A czy Jaga da się nauczyć aportować z wody? Wiem że to może nie w ich typie ale w ostatnim sezonie na kaczki widziałem jak jeden terrierek aportował i to nawet ładnie.
barteklp
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 sierpnia 2009, 14:34

Re: Jagdterriery

Postprzez norbi » 27 lipca 2011, 19:14

8) Kolego Wszystko się da jak się płożysz -ale po co ??? jak chcesz do kaczek to weź wachtla czy spaniela- jagi te dobre to dzikarz albo norowiec -farba i pióro ??? Więcej trafisz chodzących w miarę po farbie niż na pióro Pozdrawiam DB
Avatar użytkownika
norbi
 
Posty: 325
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:13
Lokalizacja: Sanok Bieszczady


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości