terier irlandzki - szczenięta

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

terier irlandzki - szczenięta

Postprzez gogidzik » 27 grudnia 2011, 21:02

Witam serdecznie,
17 grudnia 2011 przyszło na świat 8 terierów irlandzkich.
Jest to pierwszy miot suczki - Rejki, która jest w rękach aktywnego myśliwego.
Cztery są już zarezerwowane, pozostałe czekają na nowych właścicieli.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 479 296 - Bogdan
zdjęcia:
Obrazek
gogidzik
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 grudnia 2011, 19:37

Re: terier irlandzki - szczenięta

Postprzez gogidzik » 27 grudnia 2011, 21:04

gogidzik
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 grudnia 2011, 19:37

Re: terier irlandzki - szczenięta

Postprzez Jager » 30 grudnia 2011, 22:07

Witam psiarczyków!

Ponieważ wieje nudą na forum , dla Gogidzik i nie tylko słów kilka o terierach Irlandzkich słów kilka na podstawie własnych doświadczeń.
Po pierwsze, psy drogie- 1200 zł płaciłem za 8 tyg. szczeniaka. Jeśli lubisz sport, to pies nie do zajechania , czy będziesz poruszał się rowerem, czy konno- szybki , skoczny , nie gubi się , niesamowity zmysł orientacji. Lubi psie bójki, przy czym sam nie zaczepia, ale jeśli zaatakuje, to może zatłuc na śmierć. Zdrowy, zahartowany, nadaje się do kojca . Przydatność łowiecka jest przeciętna , wręcz niekiedy słaba. Główny grzech tej rasy to przeważnie goni milczkiem, niekiedy od czasu do czasu popiskuje , przy czym jeśli ma inne psy do pomocy a np, dzik jest stanowiony wtedy pięknie rytmicznie grubo głosi , jesli inne psy wiszą na dziku to mocno pomaga .Wniosek z tego według mnie jest taki ,ze najlepiej nadawał by się z innymi psami , najlepiej z dużymi typ np. gończy , gdyż jeśli coś padnie jest zaborczy i dla małych psów typu np. foks jest naprawdę niebezpieczna. Ja osobiście wolę ntm. A tak poza tym to pies przemiły. Rasa jest niezbyt popularna w łowiectwie, myślę że za rok będzie pod względem użytku dużo lepiej, bo nauki pobiera od jagów. Pozdrawiam.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: terier irlandzki - szczenięta

Postprzez addme5700 » 17 stycznia 2014, 07:03

8) Witam Kolego na Łowieckim jest Kolega o nicku Witek - jeśli chodzi o Hanowery to fachura , tam znajdziesz namiary do niego Pozdrawiam DB :wink:
addme5700
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 stycznia 2014, 06:47

Re: terier irlandzki - szczenięta

Postprzez WuEFO423 » 11 lutego 2014, 10:47

jeśli komuś będzie potrzebny nr do Witka to służę pomocą, ale z tego co wiem, póki co Witkowa Abra w najbliższym czasie nie zamierza spotkać się z jakimś kawalerem
Avatar użytkownika
WuEFO423
 
Posty: 75
Dołączył(a): 21 stycznia 2014, 14:55
Lokalizacja: ZO Gorzów Wlkp


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości