PIES na plakat poszukiwany!

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

PIES na plakat poszukiwany!

Postprzez ARTisT » 14 lutego 2015, 14:33

Witam serdecznie!

Z wykształcenia jestem artystą plastykiem. Zajmuję się głównie portretowaniem zwierząt.
Związek Kynologiczny zgłosił się do mnie z prośbą o stworzenie rysunków na plakat, katalog i dyplomy na wystawę psów myśliwskich.
Ponieważ chciałabym żeby było to coś oryginalnego, zgłaszam się z prośbą do użytkowników forum o udostępnienie zdjęć swoich pupili w naturalnych scenach z polowań. Zdjęcia nie mogą być krwawe czy drastyczne, ale chciałabym, żeby obrazowały naturalne piękno psów przy pracy i ze zdobyczą.
Ponieważ sama pracuję za "dziękuję", nie mogę zaoferować opłaty za ewentualne wykorzystanie fotografii. Możemy natomiast wykorzystane fotografie opisać w katalogu sygnując imieniem psa, który został przedstawiony. Można się więc będzie tym poszczycić.
Bardzo proszę osoby chętne w udzieleniu mi tego typu pomocy o wysłanie zdjęć swoich czworonogów na mój adres mailowy magdalena.kruszewska88@gmail.com wraz z krótkim zdaniem: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetworzenie moich fotografii w celach artystycznych."

Będę bardzo wdzięczna za tego typu pomoc.
Żeby nie być gołosłownym podaję jeszcze link do strony, na której jest trochę moich prac.

Pozdrawiam,
Magdalena
ARTisT
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lutego 2015, 14:15

Re: PIES na plakat poszukiwany!

Postprzez borowik » 15 lutego 2015, 00:51

Jeżeli związek kynologiczny zwrócił się do Ciebie o wykonanie rysunków psów na dyplomy to może, a nawet powinien pomóc Ci w zdobyciu odpowiednich zdjęć. Tym bardziej, ze wykonujesz tą pracę za darmo jak zrozumiałem. Myślę, ze powinni dysponować bardzo dużą liczbą zdjęć psów, także myśliwskich przy pracy.
borowik
 
Posty: 729
Dołączył(a): 5 kwietnia 2005, 13:01


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości