Catahoula leopard dog - amerykański myśliwy

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Catahoula leopard dog - amerykański myśliwy

Postprzez vervakennel » 8 stycznia 2016, 09:58

Witam serdecznie drogie Koleżanki i Kolegów,

Zwracam się do Państwa z propozycją dotyczącą współpracy na polu kynologicznym.
Poszukuję myśliwych i innych osób z branży, którzy byliby zainteresowani użytkowaniem i promocją nowej w Polsce, amerykańskiej rasy myśliwskiej – Catahoula leopard dog.
Psy te w swojej ojczyźnie pracują wszechstronnie jako tropowcy i dzikarze, mają doskonały górny i dolny wiatr, wyśmienicie pływają (aportują z wody) i głoszą.
Jestem właścicielem pierwszych 3 psów w Polsce, sprowadzanych z amerykańskich hodowli, z najstarszych, wybitnych linii pracujących.
Psy doskonale sprawdzają się w lesie, były sprawdzane na śladzie krwi i na tropie.
Niestety, sama nie jestem myśliwym, więc nie mam możliwości zapewnić im udziału w prawdziwym polowaniu, aby rozwijać i zaprezentować ich wrodzone zdolności.
Hodowla została zarejestrowana w narodowym, amerykańskim związku hodowców i wkrótce planuje pierwszy miot od moich psów.
Zależy mi na tym, aby rasę poznało i doceniło jak najszersze grono Polskich Myśliwych.

Jestem zainteresowana wielokierunkową możliwością współpracy:
- udostępnienie dorosłego psa do udziału w polowaniu
-„wypożyczenie” długotrwałe psa do samodzielnego szkolenia i udziału w polowaniach
-warunek hodowlany
-późniejsze przekazanie szczenięcia na własność w zamian za promocję psów dorosłych i umożliwienie im udziału w polowaniach
-inne zaproponowane możliwości współpracy
-oddanie psa na odpłatne szkolenie z udziałem psa w konkursach

W ramach zapoznania z potencjałem psów proponuję wspólne udanie się do zagrody dziczej.
Psy jeszcze z niej nie korzystały, więc będą mogły pokazać dokładnie to, co mają w genach.

Serdecznie pozdrawiam
Lek. wet. Anna Kalinowska, tel. 502 312 081, mail. endurka @ op.pl

https://www.facebook.com/vervakennel/?ref=ts&fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=g9prM-g ... efPB4m5jTw


Dodatkowo - polecacie jakąś czynną dziczą zagrodę na Mazowszu albo do 120 km od Warszawy?
vervakennel
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 stycznia 2016, 09:39

Re: Catahoula leopard dog - amerykański myśliwy

Postprzez xors85 » 18 września 2016, 08:14

Witam prawdopodobnie jeszcze działa zagroda w Łomży. 2ha, 2 średnie dziki, na początek chyba w sam raz.
xors85
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 września 2016, 08:09


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości