Czym karmić??

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Czym karmić??

Postprzez Barbarka » 1 listopada 2006, 16:47

Będę mieć szczeniaka gończego i nie mam pojęcia czym mam go karmić.. Slyszałam, że nie wolno go karmić "domowym" jedzonkiem tylko bardzo dobrymi(i drogimi) karmami czy to prawda??
Barbarka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 listopada 2006, 16:12
Lokalizacja: woj. małopolskie

Postprzez musia » 2 listopada 2006, 09:18

Zależy od charakteru i od tego czy ma już wybrane imię.
musia
 
Posty: 87
Dołączył(a): 17 kwietnia 2004, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Postprzez aeniolek » 2 listopada 2006, 13:36

nieprawda. można karmić albo gotowanym przez siebie jedzonkiem (kura, wołowina, ryż, makaron, warzywa + witaminki) albo gotową karmą, niekoniecznie z najwyższej półki ale dobrze by było żeby ta karma była przeznaczona specjalnie dla szczeniąt (średnich ras).
poczytaj sobie fora internetowe np. dogomania.pl/forum czy http://forum.polskigonczy.avx.pl tam powinnaś znaleźć odpowiedzi na większość pytań!
pozdrowienia :)
aeniolek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 października 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków

karma

Postprzez gonczy » 6 listopada 2006, 21:32

Ja mieszam karmę, ponieważ mam dwa gończe i idzie u mnie tej karmy tona ;) Co 15kg (worek) zmieniam, ale też mieszam. Głównie ROYAL JUNIOR MEDIUM z PURINĄ JUNIOR, lub EUKANUBA z Puriną itp Dorosły pies z racji tego, że jest maluch żywi się juniorem :) Lubi to ;)
gonczy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 listopada 2006, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Barbarka » 8 listopada 2006, 18:22

aha dzięki ja będę go karmic jak jush mówiłam w innej części forum gotowanym jedzeniem a czasem gdy nie ma czasu puriną
Barbarka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 listopada 2006, 16:12
Lokalizacja: woj. małopolskie


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości