Szczeniak GP 2006 XII

Rasy psów, zawody, szkolenia

Moderator: Cyzio

Szczeniak GP 2006 XII

Postprzez sylwia » 8 grudnia 2006, 12:14

Na poczatek chciałam sie przywitac z miłosnikami GP.

Po długim zastanowieniu zdecydowałam ze jest to pies moich marzeń. Teraz chce was prosic o namiary hodowli na Mazowszu godnych polecenia.
Mielismy brac szczeniaczka na wiosne, ale planowany na styczen wyjazd został odwołany wiec nic nie stoi na przeszkodzie, aby juz teraz w naszej rodzince zawitał nowy członek rodziny:))
Moze udałoby sie jeszcze przed swietami??
W chwili obecnej wiem, ze polowania raczej nie stana sie naszym udziałem ale zadbamy aby piesek mial okazje sie wyszalec :)...mieszkamy blisko lasu ale jednak w bloku:)
Z gory dziekuje za pomoc
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom

Postprzez musia » 8 grudnia 2006, 13:19

Proponuję zajrzeć pod ten link

http://www.ogaryigoncze.republika.pl/

po lewej stronie masz działy. M.in. "mioty" - wejdź w "gończe polskie" - na dole są najświeższe czyli ostatnio urodzone.

Jeżeli jakaś hodowla cię zainteresuje (albo kilka ostatnich) to znowu po lewej ostatni dział to "hodowle" - "gończy polski" -alfabetycznie szukasz wybranych hodowli i dzwonisz.

Czyli raz jeszcze

Krok 1
strona http://www.ogaryigoncze.republika.pl/

krok2
mioty - gończe polskie

krok3
hodowle -gończy polski
musia
 
Posty: 87
Dołączył(a): 17 kwietnia 2004, 11:43
Lokalizacja: Katowice

Postprzez sylwia » 11 grudnia 2006, 08:11

serdeczne dzięki
pozdrawiam
s.:)
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom

Postprzez aeniolek » 12 grudnia 2006, 12:31

i co sylwia? wybrałaś szczeniorka już?? :)
aeniolek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 października 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sylwia » 12 grudnia 2006, 18:03

Jeszcze jeszcze -chcielismy najlepiej juz:) ale maja byc maluchy :):)
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom

wreszcie!!!

Postprzez sylwia » 26 marca 2007, 12:36

Witajcie
po długiej przerwie
W koncu w maju w naszym domu zagosci upragniony GP.
Ku naszemu zdziwieniu bedzie to suczka a nie jak wczesniej planowalismy pies - przekonały nas opinie doświadczonych hodowców:) ze dla nas suczka bedzie lepsza:) zaufalismy a teraz odliczamy dni :)
Pokochaliśmy nasza mała od pierwszego "wejrzenia" w fotke na ktorej ma ok 5 dni i niecierpliwie czekamy na pierwsze spotkanie, ktore zaplanowalismy po swietach. Przedstawimy sie małej a potem grzecznie poczekamy na to az bedzie gotowa u nas zamieszkac:)
pozdrawiam serdecznie i licze na wasza pomoc w wychowaniu malej:)
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom

Postprzez aeniolek » 29 marca 2007, 12:12

pochwal sie co to za maluch, z jakiej hodowli no i jak masz możliwość to wklej foteczki!!!! :)
aeniolek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 października 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sylwia » 29 marca 2007, 12:33

Hmm mała z Huculskiej Łąki - prawdopodobnie bedzie to ETA na fotki od pana Wojtka czekam niecierpliwie bo moje dzieci juz nie moga sie doczekac i juz chca jechac do małej. Oczywscie jak zamieszka z nami bede wklejac na bieżaco :)no i moze jak pojedziemy sie poznac zrobie kilka zdjec:)
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom

Postprzez aeniolek » 15 kwietnia 2007, 20:56

a kiedy odbieracie szczeniorka..? :)
aeniolek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 października 2005, 19:35
Lokalizacja: Kraków

GP

Postprzez sylwia » 18 kwietnia 2007, 10:52

Witam
w niedziele widzieliśmy nasza mała - CUDNA!!! a było to pierwsze spotkanie na żywo z GP i powiem tak -jeżeli miałabym drugi raz wybierać to też był by to GONCZY. Sliczne, przyjazne ludziom psy....Małą odbieramy pod koniec maja ale trudno było sie rozstać. Powolutku kompletujemy wyposazenie dla naszej [b]ETY[/b] JUz umówlismy sie na kolejne spotkanie:)
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom

Eta

Postprzez sylwia » 30 maja 2007, 09:57

Od 10 dni w naszym dommku mieszka Eta. Mała, czarna z charakterem. Jak cos narozrabia i ja karcimy zaczyna "pyskowac" .....zabawne. Stara sie zdominowac kazdego napotkanego psiaka ...ostatnia próba to 1,5 roczny Amstaff .na całe szczęscie przyjaznie nastawiony do szczeniaków :))Zadziwiajace jak szybko sie uczy i jak chetnie.
sylwia
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 grudnia 2006, 12:07
Lokalizacja: Radom


Powrót do Psy Myśliwskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości