NOWE FORUM ALE...niestety

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

NOWE FORUM ALE...niestety

Postprzez wuju(HUNTER) » 23 kwietnia 2004, 16:07

niestety tyle samo ludzi co na starym czyli...mało!!!A szkoda bo wydaje mi sie ze warunki do pogawedek,wymiany pogladów,odpowiedzi na pytania i samych pytan mamy wspaniałe.Ale irytuje mnie ze nie ma tu użytkownikow jak patrze na portal"lowiecki" to az głowa boli parenascie jesli nie paredziesiat tysiecy wpisow a u nas...?!Ludzie zrobcie cos z tym przeciez portal knieja jest o niebo lepszy to na prawde swietnie zrobiona strona a forum to juz cymesik ale wszystko pieknie tylko jedno do kitu BRAK LUUUUUUUDZZZZZZI-wiec pytam co sie z wami dzieje??? :?
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez ichtys » 24 kwietnia 2004, 00:57

niestety, boli, wujek ma rację, staram się powiedzieć, komu tylko mogę, że knieja "żyje".... ale.... ludzie jakoś nie piszą.... z drugiej strony, to początek. nie można się zrażać, pisać trzeba, ludzie dojdą, to kwestia czasu. Tak myślę....

pozdrawiam
Łukasz
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

NOWE FORUM ALE...niestety

Postprzez kuki » 24 kwietnia 2004, 06:45

To przecież nie początek. To forum i serwis istnije juz chyba ponad rok albo i więcej. Na starym forum bywało mało jego sympatyków. Niska frekwencja była tradycją i tak jest nadal. Knieja powstała o parę latek zapóźno. Gro myśliwek, myśliwych i sympatyków zorientowani są bardziej na nieco starszy serwis łowiecki. A tak dobrze się zapowiadało. Nawet sympatyczka Dzika składała deklaracje, że będzie tu bywała często. Pewnie zapomniała. :wink:
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wuju(HUNTER) » 24 kwietnia 2004, 10:26

kuki ma racje to forum i ta stronka istnieje juz na prawde dlugo i co martwi nic sie nie zmienia babramy sie caly czas we wlasnym sosie!prosze panstwa uzytkownikow jest 11 osób....11osób przeciez to straszne :( a jezeli jest nas tylko tyle osob to kazdy nowy potencjalny forumowicz widzac ta mizerie zraza sie bo co napisze o jakims problrmie i otrzyma góóóóóóóóóóóra15 odpowiedzi i tylko wtedy gdy dobrze rozgorzeje dyskusja...bo rzadko na starym forum sie tak zdarzalo?!a najbardziej boli mnie to powtarzam po raz kolejny ze tu jest swietny klimat i strona jest na prawde super!ja nie wiem moze ktos ma jakies propzycje...to niech pisze!pozrawiam zawsze z knieja WUJU
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez ichtys » 24 kwietnia 2004, 11:14

no to trzeba się postarać... :)
łażę po stronach myśliwsko-łowieckich i gdzie mogę zapraszam tutaj... może się uda :D

warto też byłoby pomyśleć o banerku forum... pogadam z adminem...

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wuju(HUNTER) » 24 kwietnia 2004, 12:35

Bardzo dobrze kolego i to sie chwali widac ze choc z tego co zrozumialem nie jestes mysliwym to na prawde lezy ci na sercu propagowanie przyrody i to na prawde godna nasladowania postawa!Dzieki w imieniu mysliwych!A jesli chodzi o banner to by sie na prawde przydal,jezeli zyjesz dobrze z adminem to wal do niego w te pedy!Bo szkoda ze ta strona sie "marnuje"
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez dominika » 25 kwietnia 2004, 09:23

zgadzam sie stronka istnieje długo aa niestety mało osób pisze:( i może z tego powodu tez jest kulturalniej tutaj niż tam, ale niestety mniej tematów. Ale i to zależy od nas:)

Darz Bór
dominika
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwietnia 2004, 13:32
Lokalizacja: dębica

Nowe forum niestety

Postprzez Cyzio » 25 kwietnia 2004, 20:03

Co do frekfencji na forum Knieja może to lepiej że jest na razie
lekki luzek.Jak >>ktoś.. ma pisać brednie, o żeczach na czym się nie zna
a reszta zainteresowanych pierze pianę to ja się nie piszę.
Prosty przykład z Lowiecki co kupić, lunetę KAPS czy KAHLES,
ludziska mieszają do tego pytania lunetę S/B.
Sam brałem udział w tej paplaninie. 8) :P
Zeby czasem sobie pogadać na czacie ale tylko takie skromne
moje mazenie. :( :?: A jest tyle tematów które warto podjąć
na TYM FORUM. 8)
Pozdrawiam. :)
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Postprzez ichtys » 26 kwietnia 2004, 00:17

jest nas już 17 osób....

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Forum

Postprzez rafaello » 26 kwietnia 2004, 10:44

Witam wszystkich!

Z tego co widzialem forum jest od ponad roku - teraz jest to stare forum, jest w archiwum - mozna sobie jest poczytac, dostep jest na pierwszej stronie - a to forum jest calkowicie nowe, od kiedy? od 2 tygodni? mam nadzieje ze sie rozkreci. Takze nie ma czym sie przejmowac, a ze knieja jest o niebo lepsza od lowieckiego to nie ma o czym nawet pisac... zreszta jaki kon jest kazdy widzi


DB!
Rafał :D
Avatar użytkownika
rafaello
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 kwietnia 2004, 10:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ichtys » 26 kwietnia 2004, 11:00

panowie, naprawde nie widze tego w tak ciemnych barwach
zauwazcie, ze ludzie sie rejestruja! co wchodze na forum to w podgladzie wyrzuca mi ze jest 3-4 userow czytajacych, zawsze jakis gosc
proponuje po prostu zaczac rzucac tematy! i wierze, ze odpowiedzi beda!!

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wuju(HUNTER) » 26 kwietnia 2004, 12:40

Cyzio ma racje jezeli ktos ma pisac na temat na ktorym sie wcale nie zna to zupeny bezzsens tak....ale jezeli chodzi o sprawy czysto merytoryczne!A jezeli chodzi o tzw.wolna dyskusje to kazdy ma odmienne zdanie ,ktos sie z kims zgadza albo nie ale co sie dzieje ,jest komunikacja i wtedy jest ciekawie mysle ze nie trzeba duzej wiedzy ani bycia wytrawnym mysliwym do tego aby wyrazic swoje zdanie na temat klusownictwa nawet laik w sprawach mysliwstwa jakies zdanie na ten temat ma.Dobrym przykladem jest kolega ichtys ktory moze i nie wie co to jest baskila ale dziala na innym polu tego forum i udziela sie jak tylko moze(ichtys jesli wiesz to przepraszam).Ja przez te pare miesiecy obserwowania i moze troche niesmialego uczestnictwa w starym forum nauczylem sie na prawde wiele i w tych dziedzinach juz moge cos podpowiedziec kolegaA NARAZIE TRZEBA "METODYCZNIE" OZYWIAC TO FORUM!!!
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez ichtys » 26 kwietnia 2004, 13:08

Właśnie!! Świetnie by było gdyby pojawiały się merytoryczne dyskusje. Proszę wtedy pisać nawet o tym, co dla każdego stażysty oczywiste (a dla laika już nie), bo w ten sposób można zachęcić na czytania forum nawet tych, którzy o myślistwie mają nikłe pojęcie.
O tematach ogólnych, można pogadać chociażby w wątkach takich jak ten. A wogóle, to co panowie myślą, żeby jednak zrobić off-topicowy dział??

pozdrawiam

ps. Wuju!!! :D Trzeba było podać inny przykład, tylko nie z broni... przez jakiś czas (jako junior) zajmowałem się strzelectwem sportowym (nawet z sukcesami), potem trochę łucznictwem... :D
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kuki » 26 kwietnia 2004, 13:41

ichtys
to czym się zajmowałeś jako junior to było strzelectwo myśliwskie czy strzelectwo sportowe (karabinek sportowy), jedno od drugiego troszeczkę się różni
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ichtys » 26 kwietnia 2004, 13:53

kuki, oczywiście!! absolutnie się zgadzam!! ale pasja do broni jest jedna :D i po prostu akurat jeśli chodzi o broń (nawet myśliwską) :wink: to jakieś tam pojęcie posiadam.
(tak mi się przynajmniej wydaje)

zdrówko
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 71 gości