Miejsce odbywania stażu a kurs i egzamin.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Miejsce odbywania stażu a kurs i egzamin.

Postprzez Piotr Kukier » 7 września 2004, 15:49

Witam!
Mam następujacy problem:
Niedawno zostalem przyjety na staz do Koła Łowieckiego nr33 "Lis" w Lubartowie, jest to koło mojego ojca i brata, w miejscu mojego stalego zamieszkania. Jednak wieksza czesc roku spedzam w Poznaniu gdzie studiuje. Jakie sa mozliwosci odbycia kursu i egzaminu w ZO Poznan? Albo przynajmniej kursu, bo na sam egzamin moge pojechac do Lublina. Ile trwa taki kurs i ile razy do roku jest organizowany?
Z gory dzieki i Darz Bór!
Piotr Kukier
 
Posty: 106
Dołączył(a): 28 czerwca 2004, 11:31
Lokalizacja: Lubartów/Kościerzyna

Postprzez maturas » 8 września 2004, 08:28

Najlepiej skontaktuj się z ZO w Lublinie. Oni powinni udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.
Kursy organizowane są najczęściej dwa razy w roku (wiosną i jesienią) ale wszystko zależy od ilości kandydatów.
Obawiam się, że możesz nie dostać zgody na odbywanie kursu w Poznaniu bo niestety opłata za kurs trafia do kieszeni okręgu i wykładowców więc mogą być problemy.
Ale zapytać zawsze warto.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
maturas
 
Posty: 51
Dołączył(a): 14 lipca 2004, 09:04
Lokalizacja: Górny Slask

Postprzez Piotr Kukier » 6 października 2004, 12:57

Dzieki za odpowiedz!
Bylem w ZO Lublin i powiedzieli, ze jak juz skoncze staz to mam sie zglosic do nich po zaswiadczenie na podstawie ktorego bede mogl w Poznaniu starac sie o kurs i egzamin. Milo mnie to zaskoczylo, bo myslalem, ze wlasnie ze wzgledow finansowych nie dostane takiej zgody.
Niedlugo wybiore sie do ZO Poznan i porozmawiam na ten temat. Napisze jak to wszystko sie potoczy!

Pozdrawiam!
Piotr Kukier
 
Posty: 106
Dołączył(a): 28 czerwca 2004, 11:31
Lokalizacja: Lubartów/Kościerzyna

Postprzez Piotr Kukier » 18 października 2004, 20:10

No i byłem w ZO Poznań. Wszystko ok. Jak tylko zalicze staż mam wziać zaświadczonko z Lublina i cały kurs i egzamin moge zaliczyć w Poznaniu!
Jeszcze z roczek albo troche dłużej i zapolujemy we trzech: tata, brat i ja!
Pozdrawiam!
Piotr Kukier
 
Posty: 106
Dołączył(a): 28 czerwca 2004, 11:31
Lokalizacja: Lubartów/Kościerzyna

Postprzez wuju(HUNTER) » 22 października 2004, 10:27

Mialem podobny problem powienienem robic kurs w kielcach ale studiuje w lublinie.Bez zadnego problemu ZOlublin pozwolil mi zrobic u nich kurs i zdac egzamin z zaswiadczeniem pojechalem do kielc i zostalem czlonkiem PZL w kielcach-zreszta na dobre mi to wyszlo :) POZDROdb
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 447 gości