Przygotowania do Hubertusa.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Przygotowania do Hubertusa.

Postprzez bodek » 1 listopada 2004, 22:52

Dziki postanowiły zrobić nam psikusa. Siedzieliśmy w lesie 4 dni w 5 osób. Pogoda ładna, księżyc jak lampa świecił a w kukurydzach pusto! Zadaniem naszym było pozyskanie dzika na hubertowskie ognisko w sobotę. I nic (jak na razie)!! A jak u kolegów z Hubertusem ??? Już po czy jeszcze przed?
Avatar użytkownika
bodek
 
Posty: 76
Dołączył(a): 18 kwietnia 2004, 21:54
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Postprzez radek skiba » 2 listopada 2004, 09:09

No to Hubertusowskie posowanie będzie beż dzika, chyba że jeszcze coś strzelicie :wink:
Avatar użytkownika
radek skiba
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 października 2004, 20:47
Lokalizacja: Pasieki

Postprzez radek skiba » 2 listopada 2004, 09:10

polowaniep Sorry za błąd
Avatar użytkownika
radek skiba
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 października 2004, 20:47
Lokalizacja: Pasieki

Postprzez wuju(HUNTER) » 2 listopada 2004, 18:07

Bodek 4 tyg. w 4 soboty i 1 raz w niedziele polowalismy na dziki!Oczywiscie mialy one byc glownym daniem na Hubercie(organizujemy bal z zonami itd.)i niestety dzikow albo njie bylo albo robily nas w bambuko tak z3e nikt nawet nie oddal strzalu-...myslalem ze to tylko my bedziemy bez dzika lae widze przyjacielu niedoli ze :o wy tez...!Opisuje stan sprzed tyg.wiec do tego czasu moze ktos "pokonal poczware"ale nic mi o tym nie wiedomo tak ze najprawdopodobniej WIEPRZOWINAAAPDB
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

HUBERTUS>

Postprzez Cyzio » 2 listopada 2004, 21:41

Szanowni :D Koledzy. :P
W dn 301004, Byłem na polowaniu zbiorowym w moim prawie nowym kole na 16 strzelb :D :D strzelono 17 DZIKÓW. ,, prawie jeden był mój :cry: .Będą przepyszne pieczenie kiełbasy :D a co ja będę opisywał. :P
Pozdrawiam. :wink:
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.

Re: Przygotowania do Hubertusa.

Postprzez Bozka » 2 listopada 2004, 21:44

bodek napisał(a):Dziki postanowiły zrobić nam psikusa. Siedzieliśmy w lesie 4 dni w 5 osób. Pogoda ładna, księżyc jak lampa świecił a w kukurydzach pusto! Zadaniem naszym było pozyskanie dzika na hubertowskie ognisko w sobotę. I nic (jak na razie)!! A jak u kolegów z Hubertusem ??? Już po czy jeszcze przed?


U mnie Hubertus dopiero w sobote, juz nie moge sie doczekac :)

Bozka
Avatar użytkownika
Bozka
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 października 2004, 19:05
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez wuju(HUNTER) » 4 listopada 2004, 20:56

NO cyzio piekny wynik!Gratulacje!A ten prawie twoj...ty go "poglaskales' ale sie liczy.Tak jak nasz prezes mi opowiadal jak przyszedl do niego mlody mysliwy i mowi ze chce strzelic dzika,to prezes ustawil go na dobrym miejscu i stanal stanowisko obok no i sunie dzik ten mlody strzela 1-pudlo... ale prezes pomyslal ze nie strzeli wiec i on w tym samym momencie pach co 2 strzal mlodego...dzik lezy mlody zadowolony patrosza zwierzyne a tu 2 kule, mlody mowi prezesie nie strzelal pan? a prezes no skad to tak sie kula rozbila ze 2 dziury zrobila-i mlody zadowolony bez cienia watpliwosci spi spokojnie.Ale chyba ty Cyzio nie 1 go dzika juz strzeliles tak ze tego prawie twojego mozesz oddac na nasz stol HUBERTOWSKI :D heheZartuje mysle ze cos polozyli przed impreza-bo jak nie to :( PDB
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie

Postprzez kuki » 4 listopada 2004, 21:44

CYZIO już sam udział w polowanku o tak przyzwoitym rozkładzie to sukces. Oko cieszy pokot 17 czarnuszków. Życzę udziału w kolejnych polowaniach ale już z Twoim pewnym co najmniej jednym dzikiem.
kuki
 
Posty: 476
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 00:46
Lokalizacja: Łódź

Św Hubert.

Postprzez Cyzio » 4 listopada 2004, 22:04

:D Szanowni Koledzy :D
Prawie ,,jeden,, mój :wink: podzieliłem się z kolegą Miał potrzebę na 1/2 dziczka to się podzieliłem :P Kiedyś odrobi. :wink: A tak poza tym jakoś leci do polowania Hubertowskiego. :D Powodzenia. A rozkład 17 dzików piękny widok :lol: A tylko były 4 pędzenia. :cry:
Pozdrawiam Wszystkiego najlepszego DB.
Cyzio
ponad 2000 postów!
ponad 2000 postów!
 
Posty: 2336
Dołączył(a): 19 kwietnia 2004, 22:42
Lokalizacja: Sudecka Kraina Łowiecka.


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości