ZBIORÓWKA

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

ZBIORÓWKA

Postprzez wsteczniak » 12 listopada 2004, 23:22

Jedno z zaprzyjażnionych kół łowieckich z mojego terenu poszukuje pojazdu ciągnionego typu przyczepa autobusowa, do transportu myśliwych podczas polowań zbiorowych. Może to być pojazd do remontu, byle nie zatracił cech urzytkowych. Gdyby ktoś z kolegów o czymś takim wiedział proszę o wiadomość. Pozdrawiam
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica

Postprzez CAMUFLAGE » 22 listopada 2004, 15:24

Jeżeli ma Kolega dostęp do ŁP to odsyłam właśnie do nich w nr 2003 nie pamiętam w których reklamowano firmę która robi takie cacuszka.
Poszperam u siebie jak znajde to prześle Kol.namiar
Avatar użytkownika
CAMUFLAGE
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 września 2004, 07:21
Lokalizacja: zagłębie

ZBIORÓWKA

Postprzez wsteczniak » 22 listopada 2004, 17:01

Dzięki za zainteresowanie tematem. Istotnie, były takie ogłoszenia i jest to wspaniała podwoda. Na polowaniu integracyjnym ( sześciu kół głogowskich w Kulowie ) z okazji Naszego Patrona, miałem okazję być taką podwodą wożony. Posiadam kontakt do wytwórcy.W przedmiocie mojego pytania chodzi raczej o przyczepę autobusową lub coś co zwało się "osinobusem".
Łączę pozdrowienia
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Leon » 22 listopada 2004, 21:04

W kole mojego taty to się nazywa "BONANZA" :D:D:D
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 183
Dołączył(a): 31 maja 2004, 16:25

Postprzez Leon » 22 listopada 2004, 21:08

Mam jeszcze jedno pytanko.Czy w kołach kolegów Na polowaniach zbiorowych poluje się na Sarny???
Avatar użytkownika
Leon
 
Posty: 183
Dołączył(a): 31 maja 2004, 16:25

ZBIORÓWKA

Postprzez wsteczniak » 22 listopada 2004, 23:08

Leonie - różne nazwy wehikuły te noszą. Spotkałem się z Dryndą, Batorym i Akwarium. Bonanza, czemu nie ?
Jeżeli chodzi o sarny, nsczęściej spotykam takie rozwiązanie: generalnie, na polowaniach indywidualnych (chodzi o możliwość wyboru , żeby nie mówić selekcji ). Jest jednak znaczna grupa myśliwych, którzy do saren kóz i kożlaków nie strzelają. Ja ich dobrze rozumię. Dopiero gdy następuje
zagrożenie nie wykonania planów pozyskania, koła te decydują się na odstrzał saren w polowaniach zbiorowych. Ale nie jest to regułą.
wsteczniak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 października 2004, 14:24
Lokalizacja: Legnica


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 440 gości