Malta a UE...

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Malta a UE...

Postprzez ichtys » 3 maja 2004, 22:41

Polecam uwadze kolegów i poddaje pod dyskusję:

http://newsweek.redakcja.pl/archiwum/ar ... tykul=9477

pozdrawiam
Avatar użytkownika
ichtys
 
Posty: 104
Dołączył(a): 16 kwietnia 2004, 19:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MARS » 4 maja 2004, 09:19

No cóż jak komuś się chce to potrafi. U nas dla elit ważniejsza jest walka o coraz większą władzę i własne stołki, niż los polskich myśliwych :?
MARS
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 maja 2004, 09:12
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bodek » 5 maja 2004, 21:37

U nas łowiectwo nigdy nie było masowe. Wybrańcy polowali a gawiedź kłusowała(dziś demokracja upowszechniła kłusownictwo dając gawiedzi możliwość wstąpienia do PZŁ). Siłą polityczną nie będziemy póki nie będziemy mieć RZECZYWISTEJ a nie tylko etatowej reprezentacji. Potrzeba dużych zmian żeby zaczęto się liczyć z NASZYM a nie etatowych kacyków zdaniem.
Avatar użytkownika
bodek
 
Posty: 76
Dołączył(a): 18 kwietnia 2004, 21:54
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Postprzez przelatek » 6 maja 2004, 16:22

halo halo mam tu duze obiekcje jesli chodzi o tak zwana "gawiedź" wstepujaca do pzł.uwazam ze klasa spoleczna ani pochodzenie nie powinny decydowac o tym czy ktos moze byc czlonkiem pzł!!!!kazdy moze byc dobrym lowca bez wzgedu czy ma duzo kasy ,czy pochodzi z tzw. rodziny mysliwskiej.bo zanam niestety takich ludzi i wcale za wiele soba i swoim postepowaniem nie reprezentuja.moim zdanie najwazniejsze jest wprowadzenie i to na wprowadzajcym ciazy duza odpowiedzialnosc na przyszlym lowcy.no i oczywiscie trzeba miec serce i leb na karku.faktycznie duzo jest mysliwych w pzł ktorzy nie maja pojecia o lowiectwie a juz o etyce nie wspomne!!!!a dla nich lowiectwo to tylko strzelanie i zabijanie za wszelka cene!!!!
jesli chodzi o ten artykul to dla mnie jest to nie tylko tragizm ciemnoty maltanskich "mysliwych" ale obraz zaglady calego swiata.na calej ziemi lamie sie prawo zabija zagrozone gatunki i codzien jakis gatunek ginie bezpowrotnie.u nas zaginal drop i wiele innych gatunkow.widac tez tu duza niedoskonalosc praw stworzonych przez czlowieka.takie to juz kapitalistyczne czasy.uwazam ze polowania na ptaki wedrujace powinny byc uzgadniane na forum miedzynarodowym.bo jesli tak dalej bedzie to tylko zdjecia i opowiesi nam zostana!!!!
przelatek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 kwietnia 2004, 08:20
Lokalizacja: Giżycko

Postprzez bodek » 6 maja 2004, 17:53

Przepraszam, pisząc "gawiedź" miałem na myśli ludzi o wątpilwych zasadach lub też całkowicie bez zasad. Ani urodzenie ani zamożność nie mają tu znaczenia. Wręcz przeciwnie- w mym myśliwskim żywocie poznałem więcej myśliwych sportsmen'ów wśród ludzi niezamożnych i bez wysokich stanowisk. Podkreślam jednak : nie oto mi szło.
Avatar użytkownika
bodek
 
Posty: 76
Dołączył(a): 18 kwietnia 2004, 21:54
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Postprzez bodek » 6 maja 2004, 17:54

Przepraszam, pisząc "gawiedź" miałem na myśli ludzi o wątpilwych zasadach lub też całkowicie bez zasad. Ani urodzenie ani zamożność nie mają tu znaczenia. Wręcz przeciwnie- w mym myśliwskim żywocie poznałem więcej myśliwych sportsmen'ów wśród ludzi niezamożnych i bez wysokich stanowisk. Podkreślam jednak : nie oto mi szło.
Avatar użytkownika
bodek
 
Posty: 76
Dołączył(a): 18 kwietnia 2004, 21:54
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Malta a UE...

Postprzez coolgee6 » 11 grudnia 2014, 11:42

Po kilku dniach przyszedl do jego domu klusownik - wlasciciel zastawionego wnyka - z pretensjami, "ze spuscil mu sarne z sidla". Mówil to calkiem powaznie. Wyglada na to , ze panowie klusownicy maja prywatne tereny do stawiania sidel. Do czego to już dochodzi. Co o tym koledzy myslicie.
coolgee6
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 grudnia 2014, 11:37


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości