Uzasadnienie, Pomocy.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Uzasadnienie, Pomocy.

Postprzez BMK » 5 sierpnia 2009, 21:13

Witam.
Z góry przepraszm za pytanie a mianowice w najbliższym czasie mam złożyć podanie o przyjęcie mnie na staż kadydacki ale mam problem jak napisać uzasadnienie podania , nic mi nie przychodzi do głowy?
Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuje.
Dacz Bór.
BMK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, 21:06

Postprzez Pifko » 6 sierpnia 2009, 10:02

W zasadzie to chyba i tak tego nikt nie czyta :), ale ja napisałem takie podanie o przyjęcie na staż kandydacki:

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na odbycie stażu kandydackiego, oraz o późniejsze przyjęcie w poczet członków koła łowieckiego Koła Łowieckiego "......" w ............
Podanie moje motywuję tym iż jestem miłośnikiem przyrody, bardzo lubię obcować z naturą, przyglądać się życiu i obyczajom zwierząt. Pasjonuje mnie las i łowiectwo, uwielbiam cieszyć się pięknem natury i chciałbym czynnie uczestniczyć w życiu koła dokarmiając zwierzynę, stawiając paśniki i budując ambony, oraz jeżdżąc na różnego rodzaju zorganizowane prace na rzecz przyrody.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

To jest samo podanie ale nie wiem czy jest ono konieczne bo i tak trzeba wypełnić gotowy druk:
http://www.pila.pzlow.pl/download/wniosekstaz.pdf
Także najlepiej zanieś to i to. U mnie druku nie było i przez to za późno mnie zgłoszono do ZOPZŁ i nie mogłem przystąpić do pierwszego terminu egzaminów. Brakło mi kilka dni stażu (ważne żeby staż skończył się przynajmniej dzień przed egzaminem, a liczony jest od momentu zgłoszenia w ZOPZŁ)

Darz Bór
Pifko
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, 09:40

Postprzez BMK » 6 sierpnia 2009, 15:39

Wielkie dzięki.


Darz Bór
BMK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, 21:06

Postprzez biena » 7 sierpnia 2009, 12:02

ja poprostu pojechalem do zarzadu kola a oni daja gotowe druki .pojechalem tam z kolega ,ktory mnie wprowadzal prezes powiedzial cene stazu i na tym sie skonczylo .niestety pieniadz jest najlepszym podaniem -przykre ale prawdziwe
biena
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, 22:15

Re: Uzasadnienie, Pomocy.

Postprzez piotrasek1 » 25 października 2012, 09:26

A jaka była cena tego stażu???
piotrasek1
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 marca 2010, 10:06


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości