COŚ BLA LESZCZA.........................

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

COŚ BLA LESZCZA.........................

Postprzez pondzo » 10 maja 2004, 14:35

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE .
JESTEM NOWO PRZYJĘTYM CZŁONKIEM DO KOŁA MYŚLIWSKIEGO ( TZ. NA STAZU)
I W ZWIĄZKU Z TYM MAM KILKA PYTAŃ:
1 JAK DŁUGO TRWA STAZ?
2CZY WSTĄPIENIE DO KOŁA JEST TAK KOSZTOWNE JAK TO SŁYCHAĆ OD LUDZI NIEWTAJEMNICZONYCH,KAŻY MÓWI ŻE TRZEBA NA TO MAJĄTEK
3 NO I CZY EGZAMINY SA NAPRAWDĘ TAKIE TRUDNE

PRAGNĘ DODAĆ IŻ WYWODZĘ SIĘ Z RODZINY Z TRADYCJAMI RODZINNYMI,MÓJ WUJEK NADAL POLUJE MIMO SWEGO WIEKU IM BARDZO PRAGNIE ABYM ZOSTAŁ JEGO NASTĘPCĄ(JA JAKO JEDYNY CZŁONEK RODZINY MAM ZAMIŁOWANIE DO LASU I ZWIERZYNY)

JAK NARAZIE TO UDAŁO MI SIĘ ZROBIŚ KILKA PAŚNIKÓW I LIZAWEK NO ALE WSZYSTKO JESZCZE PRZEDEMNĄ .......TAK MYŚLĘ
PROSZĘ O ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIA I ZGÓRY DZIĘKUJE

PAWEŁ
Avatar użytkownika
pondzo
 
Posty: 52
Dołączył(a): 10 maja 2004, 14:23

Postprzez wuju(HUNTER) » 13 maja 2004, 18:05

Jakos nie zbyt duzo odpowiedzi szanowny kolega uzyskał...bo i pytania trudne :D Ale sprobuje pomóc!Staż z tego co ostatnio slyszalem ma trwac CHYBA 1rok nie dluzej i nie krócej(pamietam takie pismo ktore przyszlo do kola wlasnie na temat stazu jezeli sie myle to porawcie mnie koledzy)po tym czasie kolo ma obowiazek wyslac cie na kurs...itd itp.Czy jest kosztowne no zalezy dla kogo ale powiedzmy dla przecietniaka z sredniej klasy jest to spory wydatek z bronia i ze wszystkim pare ladnych tysiecy złotych(zalezy od wpisowego do kola i wielu innych czynnikow :wink: ).A jezeli chodzi o egzaminy to najtrudniej jest zdac bezpieczenstwo ale uwazam ze to dobrze bo ono jest najwazniejsze!a generalnie to trzeba sie solidnie nauczyc a wtedy nic nie jest trudne :wink: A jezeli chodzi o tradycje lowieckie to kultywuj je bo to spuścizna twoich przodkow bo"człowiek z prawdziwa pasją nigdy nie bedzie bankrutem życiowym"POZDROdb
Avatar użytkownika
wuju(HUNTER)
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, 14:59
Lokalizacja: świetokrzyskie


Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości