Tragedia.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Tragedia.

Postprzez Jager » 4 maja 2010, 16:27

Nie chamstwo, tylko walę prosto z mostu, bo inne metody w tym przypadku są zawodne. Chociaż teraz już wiem, że w twoim przypadku na nic się to zda. Nie jesteś w stanie przyznać mi moich oczywistych racji ( a przecież ja właściwe cały czas nie sprzeczam się o politykę, tylko o elementarne zasady!). CAŁY CZAS PISZESZ OGÓLNIKAMI, CO JEST BEZ SENSU Z MERYTORYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA. A jak cię proszę żebyś wyrażał się precyzyjniej, bo tak to ciężko się domyślać o co ci chodzi, to znowu chowasz łeb w piasek. Jak pytam o JAKIEKOLWIEK ARGUMENTY Z TWOJEJ STRONY, TO TY NAJWYRAŹNIEJ NAWET NIE POTRAFISZ ICH PODAĆ, TŁUMACZĄC TO TYM, ŻE NIE CHCE CI SIĘ PISAĆ BIOGRAFII KACZYŃSKIEGO. SAM POWIEDZ CZY TO NIE JEST ŻAŁOSNE?
A wierutne bzdury piszesz ty, a nie ja. Określiłeś Kaczyńskiego antysemitą i nawet za to nie przeprosiłeś. Wstydu nie masz żadnego.

Czy ci mądrzy pisują na tym forum? Na pewno tak.

Radia Maryja nie słucham, wiedzę o bieżących wydarzeniach z mediów telewizyjnych ograniczam w zasadzie wyłącznie do Telekspresu. Swoje przypuszczenia na temat tego co ty czytasz opieram na prawdopodobnych przesłankach. W każdym razie podejrzewam, że jesteś na przykład widzem TVN-u. Nie mylę się, prawda? Zresztą i tak nie o to chodzi czego konkretnie słuchasz/oglądasz, ważne co ma na twoją postawę wpływ.
Nie chodzi mi o to, że osoby przeciwne polityce Prezydenta "z zasady" są głupie, złe, antypolskie i wiedzę czerpią z Wybiórczej, bo to tylko ty na tyle masz wąskie horyzonty, że tak to właśnie widzisz sprawę.

Jeśli piszesz, że ja nie znam twych hipotez, to to oznacza tylko jedno - nie wyrażasz się dostatecznie jasno, nie wiem tylko czy specjalnie tak robisz.

Fakt, to coś co miało, bądź ma miejsce w rzeczywistości. Czegoś takiego w twoich postach nie uświadczysz; w najlepszym razie znajdziesz jedynie kłamstwa i przeinaczenia. Faktem jest na przykład zgodność powyższego zdania z rzeczywistością.

Myślę, że spokojnie mogę cię obrażać, skoro ty pierwszy obraziłeś Mojego Prezydenta.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 4 maja 2010, 18:08

Jeśli nie jestem w stanie ci przyznać twoich "oczywistych" racji to tylko dlatego, że bardziej one są twoje niż oczywiste.
Ok, uparłeś się, żebym się wdawał w szczegóły ale sam poza sloganami z targu nie wiele wnosisz do rozmowy. TVN to tacy i tacy razem z "Wybiórczą" i głupim radiem zmieszali z błotem twojego prezydenta a w ogóle to wszystkie komunistyczne i żydowskie męty z całego świata przyczyniły się do jego śmierci. To są według ciebie fakty? Za to kiedy ja piszę o konkretnych wydarzeniach, to okazuje się, że o tym w twoim mądrym radiu nie wspomnieli. Wygląda na to, że ja i tak zbyt poważnie traktuję tę dyskusję.

Trochę szczegółów i faktów: Nie mieszkam w Polsce, co zaznaczyłem w profilu dawno temu, więc zwykle nie czytam polskich gazet ani nie słucham polskiego radia, nie mam telewizora więc nie oglądam TVNu, a jak już coś oglądam to BBC na internecie. Wyobraź sobie, że są na świecie inne, niezależne media, które też zauważyły błazenadę Kaczyńskich i PISu. Więc jeśli ktoś tu ma kogoś przepraszać to raczej ty mnie za to, że tyle razy musiałem świecić oczami za twojego prezydenta i tłumaczyć, że ja na tego człowieka nie głosowałem.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez Jager » 4 maja 2010, 20:32

[quote="szymon"]
Ok, uparłeś się, żebym się wdawał w szczegóły ale sam poza sloganami z targu nie wiele wnosisz do rozmowy. [/quote]
Od początku w tej rozmowy starałem się pisać ( i pisałem) merytorycznie. Za dużo faktów nie przedstawiłem, a to dlatego, że w całej dyskusji obrałem taktykę najpierw pociągnięcia adwersarza za język, a dopiero później obalenia twoich argumentów. Z racji tego, że jakichkolwiek nie podałeś, to plan spalił na panewce.

Poza tym nie ma czegoś takiego jak "moje mądre radio". Do śmierci Kaczyńskiego NIE PRZYCZYNIŁY SIĘ WSZYSTKIE MĘTY ŻYDOWSKIE I KOMUNISTYCZNE. To nie są moje słowa, więc znowu zaczynasz coś kręcić. Winieneś się już nauczyć, że wyłapuję takie chwyty.

Nie wiem czy mieszkasz za granicą, być może zamiast Radia Zet słuchasz RMF FM albo może nawet wcale nie słuchasz radia. To przeze mnie niesprawdzalne i zresztą nieistotne. Przykładu tych rozgłośni użyłem jako swego rodzaju symboli osób deklarujących poglądy i poziom zbliżony do ciebie.
Owszem, są na świecie inne media niż TVN-y. Jestem tego w pełni świadomy... ale nie są one przychylne Polsce, przynajmniej takiej Polsce, jaką widział Kaczyński ( mniemam, iż mówimy o najpopularniejszych stacjach na lewacko-socjalistycznym Zachodzie). Stąd też zależało im na urabianiu mózgów otępiałym mieszkańcom przeżartej konsumpcjonizmem post-chrześcijańskiej i słabej pod prawie każdym względem Europy.

Jak się za Prezydenta wstydziłeś, to już siara dla ciebie.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 4 maja 2010, 20:54

"Od początku w tej rozmowy starałem się pisać ( i pisałem) merytorycznie. Za dużo faktów nie przedstawiłem..."
:lol:

"w całej dyskusji obrałem taktykę najpierw pociągnięcia adwersarza za język, a dopiero później obalenia twoich argumentów."
Nic dziwnego, że nie wyszło skoro dyskusja zaczęła się od tego, że to ja starałem się uświadomić ci twoje "merytoryczne" urojenia :)

Czy według ciebie każdy kto widzi świat inaczej niż Kaczyńscy to "lewacko-socjalistyczny zachód" ewentualnie "otępiały mieszkaniec przeżartej konsumpcjonizmem post-chrześcijańskiej i słabej pod prawie każdym względem Europy"?
Fakty. A jakże :D
Naprawdę nie widzisz, że to jest iście stalinowska propaganda przyswojona przez skrają prawicę? "Zepsuty i słaby" zachód psuje się już od dziesięcioleci i zepsuć się nie może. Za to na wschodzie to od zawsze dobrobyt panował :) Po wsze czasy ;)
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez novi » 5 maja 2010, 20:36

novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 5 maja 2010, 21:56

novi! I co teraz ci posmakowało?
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 5 maja 2010, 21:59

Jagerowi to na pewno serce pęknie ;)
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez novi » 5 maja 2010, 23:59

Richy.
Podoba się?
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Tragedia.

Postprzez Jager » 6 maja 2010, 09:56

Szymon! Dziękuję ci bardzo serdecznie za merytoryczne uświadamianie,skoro ciągle kłamiesz.

Napisałeś:
"Czy według ciebie każdy kto widzi świat inaczej niż Kaczyńscy to "lewacko-socjalistyczny zachód" ewentualnie "otępiały mieszkaniec przeżartej konsumpcjonizmem post-chrześcijańskiej i słabej pod prawie każdym względem Europy"?"
i znowu próbujesz mnie za wszelką cenę zdyskredytować w oczach innych, ale ci się nie uda, bo znowu przeinaczasz moje wypowiedzi.

Potem napisałeś:
"Naprawdę nie widzisz, że to jest iście stalinowska propaganda przyswojona przez skrają prawicę? "
Skrajna prawica nie popierała Kaczyńskiego. Podobieństw do stalinizmu nie widzę.

Dalej piszesz:
"Zepsuty i słaby" zachód psuje się już od dziesięcioleci i zepsuć się nie może."
Już jest zepsuty.

Novi, po co dałeś tego kretyńskiego linka? Dla mnie to zwykły spam i podkręcanie licznika.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 6 maja 2010, 11:14

Oj Jager, Jager... ale ty się gubisz w zeznaniach. Jak mogę kłamać zadając pytanie? Możesz mi to wyjaśnić? :)
Jak to próbuje cie zdyskredytować i przeinaczam twoje wypowiedzi? Przecież ja je słowo w słowo cytuję.
Chcesz powiedzieć, że nie ty napisałeś - cytuję:
"Owszem, są na świecie inne media niż TVN-y. Jestem tego w pełni świadomy... ale nie są one przychylne Polsce, przynajmniej takiej Polsce, jaką widział Kaczyński ( mniemam, iż mówimy o najpopularniejszych stacjach na lewacko-socjalistycznym Zachodzie). Stąd też zależało im na urabianiu mózgów otępiałym mieszkańcom przeżartej konsumpcjonizmem post-chrześcijańskiej i słabej pod prawie każdym względem Europy." :?: Bo tam jest podpisane - przez Jager » maja 04, 2010 20:32
Więc ja się grzecznie pytam czy dobrze rozumie a ty mi kłamstwo zarzucasz :roll:
Zachód jest zepsuty powiadasz? To ciekawe co mówisz, zwłaszcza w kontekście twoich wyjazdów na zarobek do Niemiec :lol: Powiedz mi taką rzecz - czym jest przeżarty twój mózg?
Nie widzisz podobieństwa między twoimi bredniami o zepsutym zachodzie a komunistycznym bełkotem tej samej treści? Krótką masz pamięć. Przecież to było raptem trzydzieści lat temu w telewizji prawie na okrągło. O kapitalistycznych wyzyskiwaczach i moralnym rozpadzie zachodu czy siłach nieprzychylnych naszej socjalistycznej ojczyźnie. Nie pamiętasz? To powtórkę z "rozrywki" masz teraz na Białorusi. Ta sama śpiewka.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez Jager » 6 maja 2010, 15:23

[quote="szymon"]Oj Jager, Jager... ale ty się gubisz w zeznaniach. Jak mogę kłamać zadając pytanie? Możesz mi to wyjaśnić? :)[/quote]
Pisząc, że Kaczyński to antysemita nie zadawałeś pytania. Rzeczone stwierdzenie w zupełności mi wystarczy, aby poznać twój poziom intelektualny.
[quote="szymon"]
Jak to próbuje cie zdyskredytować i przeinaczam twoje wypowiedzi?
[/quote]
Tak to. Chcesz mnie za wszelką cenę wpisać do kręgu fanatycznych obrońców Prezydenta, którzy w rzeczywistości wcale nie muszą mieć poglądów takich, z jakimi ty ten krąg próbujesz za wszelką cenę utożsamiać.
[quote="szymon"]
Zachód jest zepsuty powiadasz? To ciekawe co mówisz, zwłaszcza w kontekście twoich wyjazdów na zarobek do Niemiec
[/quote]
Właśnie tam jeżdżę i widzę co się dzieje. Zresztą Niemcy to jeszcze nic.
[quote="szymon"]
Powiedz mi taką rzecz - czym jest przeżarty twój mózg?
[/quote]
Niczym.
[quote="szymon"]
Nie widzisz podobieństwa między twoimi bredniami o zepsutym zachodzie a komunistycznym bełkotem tej samej treści? Krótką masz pamięć. Przecież to było raptem trzydzieści lat temu w telewizji prawie na okrągło. O kapitalistycznych wyzyskiwaczach i moralnym rozpadzie zachodu czy siłach nieprzychylnych naszej socjalistycznej ojczyźnie. Nie pamiętasz? To powtórkę z "rozrywki" masz teraz na Białorusi. Ta sama śpiewka.
[/quote]
Treść o Zachodzie w istocie podobna, tylko że wówczas komuniści się mylili, a ja teraz mam rację. Warunki się diametralnie zmieniły.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 6 maja 2010, 15:52

Ależ ja cię w nic nie próbuję wpisać. Ja tylko z tobą rozmawiam a tobie się od czasu do czasu wypsnie :)
Najbardziej mi się podoba stwierdzenie: "tylko że wówczas komuniści się mylili, a ja teraz mam rację." :lol: Jest jakiś sposób, żeby to weryfikować czy mam ci uwierzyć na słowo? Bo widzisz ja mieszkam trochę dalej na zachód niż Niemcy i wady owszem dostrzegam. Jak wszędzie ale jakiś czas temu grubo ponad milion Polaków dostrzegło tak istotne zalety, że postanowiło się przenieść na stałe.
Oczywiście, że warunki się zmieniły. Nawet Łukaszenka to zauważył i wyobraź sobie, że teraz to "zgniły zachód" zaczyna się dla niego już w Polsce. Nie uwierzysz ale on swoich rodaków przekonuje stwierdzeniami bardzo podobnymi do tych, które ty tutaj raczyłeś zaprezentować. Natomiast dla Rosjan z obwodów położonych daleko na wschód "zepsuty zachód" zaczyna się już w Moskwie.
Znaleźlibyście sobie jakiegoś antychrysta na czasie bo ten zachód to dziś taki trochę przeżytek.
Zapytam jeszcze raz bo widzę, że nie możesz tego ani przeżyć ani załapać - gdzie ja nazwałem Kaczyńskiego antysemitą? Jakiś cytat...? Czy w tej kwestii też mam ci uwierzyć na słowo?
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez Jager » 9 maja 2010, 08:14

[quote="szymon"]
Najbardziej mi się podoba stwierdzenie: "tylko że wówczas komuniści się mylili, a ja teraz mam rację." :lol: Jest jakiś sposób, żeby to weryfikować czy mam ci uwierzyć na słowo? Bo widzisz ja mieszkam trochę dalej na zachód niż Niemcy i wady owszem dostrzegam. Jak wszędzie ale jakiś czas temu grubo ponad milion Polaków dostrzegło tak istotne zalety, że postanowiło się przenieść na stałe.[/quote]
Dość offtopa! Chcesz sobie gadać o takich rzeczach to załóż oddzielny wątek.
[quote="szymon"]
Nie uwierzysz ale on swoich rodaków przekonuje stwierdzeniami bardzo podobnymi do tych, które ty tutaj raczyłeś zaprezentować. Natomiast dla Rosjan z obwodów położonych daleko na wschód "zepsuty zachód" zaczyna się już w Moskwie.
[/quote]
No i?

"Spisek radia-Z i TVN-u? No proszę cię... :lol: Jak ktoś się zachowuje jak antysemita i homofob to nie powinien potem narzekać, że ma taką łatkę w mediach."

Dalej nie chce mi się z tobą już gadać. To co chciałem o tobie ustalić, ustaliłem już dawno.
Jager
 
Posty: 580
Dołączył(a): 13 kwietnia 2008, 15:21
Lokalizacja: Nadkwisie

Re: Tragedia.

Postprzez novi » 9 maja 2010, 08:31

A moze tylko tak ci się wydaje? Zachowywac się jak, a być to zdaje się ogrona różnica.
Mam znajomego który zachowuje się jak wypisz, wymaluj hydraulik, a jest kolejarzem...

To juz nie będzie dyskusji na temat męczennika Kaczyńskiego?
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 9 maja 2010, 13:27

Jager, do ciebie dotrzeć to jest na prawdę wyzwanie. Czasem się zastanawiam czy ty poważnie nie rozumiesz co się do ciebie pisze czy tylko nie wiesz co odpowiedzieć i udajesz. Mam wrażenie, że choćby ci coś czarno na białym pokazać to i tak będzie to daremny trud bo ciebie, podobnie jak brata twojego idola, nie sposób przekonać, że białe jest białe... :lol:
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 76 gości