Tragedia.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Tragedia.

Postprzez mysliwy21 » 24 czerwca 2010, 20:44

za sposób przekazania tej informacji przepraszam chciałem łatwiej a wyszło jak wyszło
ale co do genezy to warto sie zastanowic nad szukaniem przez ruskich sposobności od dawna na zaszdzie a nóż sie uda no i sie udało
co do zmęczenia już szkaniem dowodów na teorie t.z.w spiskowe to masz racje jestem już mocno zmęczony ale licze na to że sie poprostu myle i niczego podejrzanego nie ma ,a zdrugiej strony fakty mnie utwierdzają że to nie był wypadek sami rozsądzcie czy mając taką technologie by międzykątynętalną wystrzelic z dokładnością do 1M a samolot by nie trafił w lotnisko to chyba z deka żenada

a jeżeli maczali w tym rece niedaj Boże chłopcy TUSKA to trza sie zastanowic na kogo mam głosowac
mysliwy21
 
Posty: 211
Dołączył(a): 31 stycznia 2008, 19:48
Lokalizacja: okolice przeworska

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 26 czerwca 2010, 22:57

Taak, z pewnością to "chłopcy Tuska". :roll: :lol:
I co on na tym zyskał? To już nawet nie jest śmieszne. Jak ktoś poważnie wygaduje takie, rzeczy to ja zwyczajnie nie znajduje cenzuralnych słów, żeby to skomentować.
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez bock » 27 czerwca 2010, 07:52

Czytając to co juz było napisane hmm..Idiotów nie sieją.
na marginesie davos uważaj co by ciebie nie strącili,Palikot chce mordować wiec badź czujny :lol:
Avatar użytkownika
bock
 
Posty: 244
Dołączył(a): 13 lutego 2008, 19:01
Lokalizacja: http://giwera.ubf.pl/news.php

Re: Tragedia.

Postprzez novi » 27 czerwca 2010, 09:40

Ostatnio taki jeden upie.... proces w trybie wyborczym za chrzanienie co to ten drugi chce :)
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Tragedia.

Postprzez davos » 27 czerwca 2010, 17:35

Drogi bock-u, jeśli uważnie przeczytasz co napisałem to doczytasz się, że Kaczyńskiego strącił Pan Bóg do piekła za gadanie pierdół. Mnie nie strąci bo jestem porządnym facetem i nic do mnie nie ma ale to nie znaczy, że niektórzy z tego forym mogą spać spokojnie. Wśród ludu bożego słyszałem rożne teorie na temat zamachu i zdecydowanie 3 z nich są najczęściej powtarzane: Na spotkaniu w Katyniu Tusk z Putinem coś sobie pogadali i odeszli na bok żeby nikt ich nie słyszał i pewnie tam zaplanowali zamach. Samolot Ruscy mogli strącić rakietą balistyczną taką co to z Kamczatki wystartowała żeby nikt jej nie wyśledził, mogli strącić laserem a także podobno mogli zastosować bardzo silny elektromagnes żeby nie zostały ślady na samolocie. Najbardziej podoba mi się elektomagnes ale nie będę drążył tematu bo nie chcę zostać rażony piorunem tak jak Kaczyński.
Palikota się nie obawiaj, to mądry człowiek
davos
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22 września 2009, 21:33
Lokalizacja: z krzaków

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 27 czerwca 2010, 20:04

Słusznie.Jeden rudy fałszywy,a dwóch rudych to sam już nie wiem.
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 28 czerwca 2010, 14:33

Panowie!.
Przekażcie sobie znak pokoju.
Nic jeszcze nie wiadomo, a już na zasadzie wykluczeń dokładacie sobie.
Badając zaszłość otrzymujemy zbiór możliwych, dopuszczalnych, ruskich rozwiązań.
Ale to było dawno, obecnie Tusek przecież zapewnia, że jest inaczej, poczekajmy.
Mam pytanie: "Ten Palikot to mądry facet", ale jakie kryteria, jaki punkt odniesienia Kolega zastosował?.
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 28 czerwca 2010, 14:45

richy » 27 czerwca 2010, 21:04
Słusznie.Jeden rudy fałszywy,a dwóch rudych to sam już nie wiem.

Panie Kolego. Mój śp. Dziadzio mówił:
"Z dwóch półdupków całą d.... złożysz, ale z dwóch półgłówków jednego mądrego nie da się."
Tak że sumowanie nie zawsze jest możliwe. :D
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 28 czerwca 2010, 21:29

Więc nie zesumowałem tylko napisałem, że nie wiem.
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 28 czerwca 2010, 21:41

A tak naprawdę to można czekac w nieskończoność i jakąś tam wersję polubowną ogłoszą ,żeby się wiele nie buntować.Jeśli mowa o Palikocie to nie trzeba się go bać, raczej czarnej zarazy.
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 29 czerwca 2010, 16:49

Sądzę, że nie jest wykluczone, iż obie strony mogą mieć interes w ukryciu pełnych przyczyn tej tragedii.
Stąd gra na wyciszenie, opóźnienia, preparowanie informacji jawnie bzdurnych, ośmieszających.
Problemem w dojściu do prawdy może być dywersyjne rozpowszechniania bzdur na temat tragedii.
W interesie narodu leży bezwzględne dojście do prawdy, Polska nie jest już taka, jak przed tragedią.
Panie Kolego, interesuje mnie Pańskie stwierdzenie że "Palikota się nie obawiaj, to mądry człowiek",
jaki punkt odniesienia, jakie kryteria Kolega zastosował?.
"Czarną zarazę" pomijam, nigdy nie zdobył bym się na cień możliwości obrazy uczuć religijnych innych. :?
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Re: Tragedia.

Postprzez richy » 29 czerwca 2010, 20:47

Obraza uczuć religijnych?Nie mam nic do tego kto w kogo wierzy ,ale żeby dać się manipulować zgrają oszustów (którzy uważają się za wysłanników Boga, a w rzeczywistości dokonali zbrodni ludzkości o nie obliczalnych rozmiarach) da się tylko w naszym kraju.Chyba tylko tyfus ,cholera ,dżuma itd miały większe plony,przez to ich właśnie nazywam czarna zarazą.Nie będe sie rozpisywał ,ale od jednego syfu ledwo żeśmy sie uwolnili (i to chyba nie całkiem) i w drugi chcą nas wciągnąć.Trzeba się tego strzec bardziejjak ognia piekielnego.Powodzenia!
richy
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2 grudnia 2009, 13:05

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 30 czerwca 2010, 22:23

richy, Szanowny Panie.
Pański czas dominacji jedynej słusznej racji skończył się.
Osobiście cieszę się z tego.
Mój wiek to 70+, jestem juniorem wobec Pańskiego postrzegania rzeczywistości.
Pański czas dominacji skończył się, nie życzę sobie Pańskiego obrażania moich uczuć religijnych.
Jesteśmy wachtą na wymarciu, przychodzą inni, młodsi, na pewno mniej ekstremalni od Pana.
Wiem, że splunie Pan rynsztokiem w dziedzinie naszych narodowych tradycji i wartości.
Bo taką jest nasza Polska dziedzina Nemroda, nie odpowiem Tobie, kochany komuszku.
Mądrość i takt Palikota jest nie skończenie wielka w odniesieniu od Pańskiego potencjału.
Ten portal (jak domniemuję) jest ostoją naszych Polskich, narodowych wartości i tradycji.
Chyba, żeb tak przy kieliszku, dawszy sobie po fizys ( ja zacznę) dojdziemy do zgody.
I kultura w narodzie wzrośnie, i wędzonki, i nalewki nas pogodzą, ale troszkie więcej kultury ... :evil:
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Re: Tragedia.

Postprzez novi » 1 lipca 2010, 08:34

"Mój wiek to 70+"

Odnoszę wrażenie że to Pański czas się kończy....

Richy, wiem, wiem, ale nie mogłem się powstrzymać...
novi
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1696
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, 22:41

Re: Tragedia.

Postprzez Batiar » 1 lipca 2010, 12:08

Novi, wyrazy szacunku. :D
Nie wiem, jak zinterpretować Twoją wypowiedź w tym temacie.
Mnie chodzi o zachowanie pewnego poziomu, spolegliwości na tym Forum.
Jest to tak oczywiste, że narzuca się wrażenie o potrzebie wyjaśnienia pewnych zjawisk zakazanych moralnie
poprzez diagnozowanie psychiatryczne.
Znając Twój poziom wypowiedzi, opinie Twoje zawsze potraktuję z należytą uwagą.
Co zaś się tyczy "Mój wiek to 70+"..., to doskonale się czuję ze swoim doświadczeniem życiowym,
jestem pełen optymizmu co do życia i swoich dalszych osiągnięć w paru pasjonujących mnie dziedzinach.
Pod wieloma względami jestem człowiekiem spełnionym, zdolnym do modyfikowania swoich postaw i poglądów.
Reasumując: Chodzi mi o to, że nie należy obrażać uczuć religijnych innych, i to w KAŻDYM przyjętym przez siebie systemie wartości.
PS. "Batiar" do "Novi".
Przepraszam za gadulstwo i mentorski ton, ale spieniłem się. :D
Batiar
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, 23:15
Lokalizacja: Rezerwat

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości