Tragedia.

Rozmowy na tematy aktualne, problemowe, niewygodne

Moderator: Cyzio

Re: Tragedia.

Postprzez wieslaw » 26 marca 2013, 10:56

richy napisał(a):No to sie porobilo,ale narozrabialem .
szymon napisał(a):Ja myślę, że pomoc specjalisty jest szczególnie wskazana dla tych, którzy do jednego garnka wrzucają wypadek lotniczy, kryzys, autostrady, gryzonie i taniec z gwiazdami.

Zaden z nas nie rozrabia. czasem trudno nam przyznać entuzjazm jaki nam minął po zielnej wyspie gadkach o pseudo kryzysie itd,itd.............
Panowie razem polujemy i mamy chyba jeden cel. Idioci nie powinni nas poróżniać. Co nie zmienia faktu że wizyta będzie nam potrzebna :lol:
wieslaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 listopada 2011, 11:45

Re: Tragedia.

Postprzez szymon » 26 marca 2013, 16:31

Ale podyskutować można. Może trochę nie na temat, ale skoro zacząłeś, to tak się zastanawiam... Jak to jest z tym pseudo kryzysem? Te zamieszki w Grecji i na Cyprze, protesty i problemy finansowe w Hiszpanii i Portugalii to co, fotomontaż? Czy może trudna sytuacja grupy krajów połączonych wspólnymi interesami ma się jakoś magicznie nie odbić na "Chrystusie narodów"?
szymon
ponad 1000 postów!
ponad 1000 postów!
 
Posty: 1004
Dołączył(a): 24 lutego 2006, 11:42
Lokalizacja: Z "zagranicy" ;)

Re: Tragedia.

Postprzez wieslaw » 27 marca 2013, 19:15

Doskonale wiesz że winowajcami są banki i to one powinny płacić za to. Nie szary obywatel. Co robią banki i jakie tantiemy sobie płacią tez wiadomo. Pierniczenie o naczyniach połączonych jest faktem tyleże skierowane są do do ludzi szukających pracę żyjących za 1000 mających 4 dzieci i czynsz 600. A to może każdego spotkac dzis ciebie jutro mnie.Tam jest kryzys u góry go nie ma.Notabene nagrody po 50 kawałków w kancelarii sejmu bele ble ble..... itd przejaw napewno nie kryzysu. Nie dla tych ludzi. Co uważasz że nikt nie zarobił na kryzysie?
na uwalaniu spółek ? Budowa autostad stadiony infarstruktura to sezon ogórkowy dla firm budowlanych a co one robi a upadają :lol: Nie bądźmy naiwni. ENDE!
wieslaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 listopada 2011, 11:45

Poprzednia strona

Powrót do O Czym Szumią Knieje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości